קרב גרסאות סביב מות פלסטיני בשטחים

פלסטינים שטיילו באזור אריאל החלו לרדוף אחר קבוצה של יהודים שטיילו באזור, והחלו מיידים לעברם אבנים. הרבש"צ שערך סיור באזור הבחין באירוע, ניסה להפריד בין הצדדים ואף ירה באוויר. בהמשך דיווחו הפלסטינים על צעיר שנדקר למוות ע"י מתנחל, בעוד שבמשטרה בוחנים מי אחראי למותו

זמן צפייה: 00:58

קרב גרסאות סביב מות פלסטיני בשטחים: פלסטינים שטיילו באזור אריאל (מעבר לגדר) החלו לרדוף אחר קבוצה של יהודים שטיילו באזור, והחלו מיידים לעברם אבנים. הרבש"צ שערך סיור באזור, הבחין באירוע וניסה להפריד בין הצדדים ואף ירה באוויר. כחלק מהעימות, צעיר פלסטיני נהרג לאחר שנדקר.

בהודעת המשטרה נמסר כי היא בוחנת את האפשרות שפלסטיני דקר את חבר שלו, הצעיר עלי חסן חרב, לאחר האירוע, אם כי לדברי המשטרה, עדיין לא ברור מי הרג את הפלסטיני. לטענת משרד הבריאות הפלסטיני, הצעיר נדקר בליבו על ידי אחד מהשוהים היהודים בעת החיכוך. הוא פונה כשהוא במצב קשה על ידי הסהר האדום הפלסטיני אל אחד מבתי החולים ברשות הפלסטינית, שם נקבע מותו.

מהארגון "יש דין" (ארגון מתנדבים ישראלי לזכויות אדם) נמסר כי "עלי חסן חרב, צעיר פלסטיני בן 22 מהכפר איכסאכא נדקר למוות בידי מתנחל באדמות הכפר. הצעיר והוריו היו באדמתם הסמוכה לגדר של אריאל. למקום הגיעו מתנחלים שביקשו להקים אוהל. במקום התפתח חיכוך בין המתנחלים לפלסטינים ובמהלכו מתנחל שלף סכין ודקר למוות את הצעיר".