מילצ'ן נגד בנימין נתניהו: "תומכי ראש הממשלה משרתים בעלי אינטרס"

מקורביו של המיליארדר המקורב לראש הממשלה נתניהו אומרים כי הח"כים בליכוד שתוקפים אותו הם "כלים הפועלים בשירות בעלי אינטרס"

נתניהו ומילצ'ן, ארכיון
ארנון מילצ'ן, עד לא מכבר חברו הקרוב של נתניהו שבעניינו חשוד ראש הממשלה בקבלת טובות הנאה, משגר מסר חריף מאוד דרך מקורביו, שאומרים כי חברי הכנסת בליכוד שתוקפים אותו הם "נושאי כלים הפועלים בשירות בעלי אינטרס". רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת "מביך ומדאיג לראות את קמפיין ההשמצות שנפתח הבוקר מטעם נושאי כלים הפועלים בשירות בעלי אינטרס נגד אדם שהקדיש את חייו לביצור ביטחונה ושגשוגה של מדינת ישראל, וניצל את קשריו הענפים לחיזוק הקשר הדיפלומטי הדיסקרטי עם מדינות ומנהיגים ברחבי העולם", אמרו המקורבים. "תמוה לראות כיצד פועלים נושאי כלים מתודרכים דווקא כנגד מי שהפך בשנים האחרונות לכתובת לסיוע ללוחמי צה"ל, לזרועות הביטחון ולארגונים יהודים וציוניים בכול העולם, בלב פתוח ורחב ובהיקפים חסרי תקדים". עוד הוסיפו המקורבים: "מר מילצ'ן יפעל להגן בכל דרך על שמו ועל שמה הטוב של משפחתו ושל עובדיו המסורים והנאמנים למול הגורמים המסבים לו, למשפחתו ולעובדיו סבל וכאב מיותר". מוקדם יותר טען ח"כ דוד אמסלם (ליכוד) כי איש העסקים ארנון מילצ'ן פועל ממניעים שונים נגד נתניהו במסגרת חקירת תיק 1,000. "מישהו אילץ אותו לקנות מתנות?", תהה ח"כ אמסלם בריאיון בגלי צה"ל. "יש לי בעיה עם השיטה", הוסיף אמסלם. "יש כאן שיטה שכל מטרתה להכפיש את ראש הממשלה בעיני הציבור. בכל יום נשמעים סיפורים כאלה ואחרים כדי שבסופו של דבר הציבור יירצה להחליף את ראש הממשלה". "מניין לנו לדעת שכל הדברים הללו נכונים", שאל אמסלם בהתייחסו לפרסומים בנוגע לתיק 1000. "מניין לנו לדעת שמילצ'ן לא משקר? ומדוע בכלל הוא מספר את הדברים האלה? מישהו אילץ את מילצ'ן לקנות, בן אדם בגיל 75, מיליארדר?", הוסיף אמסלם. "מה, נתניהו בא לו עם אקדח על הראש? אני מתרשם שאולי יש לו מוטיבציות אחרות". אמסלם אמר את הדברים בעקבות הפרסום באולפן שישי לפיו באוגוסט 2004, בעת שבנימין נתניהו שימש שר אוצר, התקשר ארנון מילצ'ן למנהלת עסקיו ולאשתו אמנדה ועדכן אותן כי שרה נתניהו ביקשה סט תכשיטים מחנות ה. שטרן במלון הילטון בתל אביב, שם התאכסן מילצ'ן באותה העת. השתיים שמו פעמיהן לחנות וכשהבינו כי עלות השרשרת לבדה 6,265 דולרים החליטו לרכוש רק אותה, ושיגרו אותה למילצ'ן. למחרת התקשר מילצ'ן למנהלת עסקיו ועדכן אותה כי קיבל שיחת טלפון משר האוצר. לדבריו, נתניהו אמר לו כי "נורא לא נעים לי", אולם אשתו אמרה כי נשלח אליה רק מחצית הסט. מנהלת העסקים של מילצ'ן רכשה עבור שרה נתניהו גם את הצמיד הנלווה, בעלות של 2,305 דולרים, ושלחה גם אותו אליה. בתגובה לפרסומים אמרו מקורבי נתניהו כי "ראש הממשלה לא תדרך איש נגד ארנון מילצ'ן שאת תרומתו למדינת ישראל הוא מכיר ומוקיר היטב". לאחר מכן פורסמה הודעה נוספת מטעמו של ראש הממשלה: "בין משפחת נתניהו לבין משפחת מילצ׳ן קיימת חברות עמוקה מזה עשרות שנים. כל הטענות נגד מילצ׳ן, שנשמעות לאחרונה, הן לחלוטין משוללות יסוד והן בניגוד גמור לדעתם של ראש הממשלה ורעייתו".
ערוץ רשת 13, כל תוכניות הטלוויזיה, החדשות והכתבות לצפייה ישירהערוץ רשת 13, כל תוכניות הטלוויזיה, החדשות והכתבות לצפייה ישירה

      app-store-buttongoogle-play-button

      © כל הזכויות שמורות לחברת רשת מדיה בע״מ