שר הביטחון: "לא אוהב את הכרעת הדין"

שר הביטחון אביגדור ליברמן התייחס להרשעתו של אלאור אזריה ואמר כי מדובר בפסק דין קשה. "אנחנו כולנו מחויבים לכבד את ההכרעה המשפטית"

שר הביטחון אביגדור ליברמן התייחס היום (רביעי) להרשעתו של החייל היורה אלאור אזריה בהריגת מחבל ואמר כי "הדבר הראשון שמתבקש מכולנו, גם אלה שאוהבים את פסק הדין וגם כמוני, שאוהבים הרבה פחות, אנחנו כולנו מחויבים לכבד את ההכרעה המשפטית, אנחנו מחויבים לשמור גם על איפוק". רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת עם זאת, הדגיש ליברמן כי "מדובר בפסק דין קשה ולמרות זאת מערכת הביטחון תסייע לחייל ולמשפחתו בכל מה שאפשר". ליברמן קרא לאישי ציבור להפסיק להשתלח במערכת הביטחון, בצה"ל וברמטכ"ל. "הקריאות ששמעתי זה דבר פסול מהיסוד - הרמטכ"ל הוא המפקד של הצבא ועושה ימים כליליות, הוא מחויב לביטחון ישראל", אמר השר. "חייבים לשמור את הצבא מעבר ומעל כל ויכוח פוליטי".
אזריה באולם בית המשפט
אזריה באולם בית המשפט
אזריה באולם בית המשפט
ליברמן אף הבהיר כי "מן הראוי ללמוד את פסק הדין, לקחת אוויר ולספור עד 3 לפני שכולנו נסתער על המיקרופונים וכל אחד יביע את דעתו. גם אלו שפחות אוהבים את ההכרעה כולנו מחויבים לקבל ולכבד אותה". דבריו של ליברמן מגיעים לאחר שבית הדין הצבאי בבסיס הקריה שבתל אביב הרשיע פה אחד את סמל אלאור אזריה בהריגה לאחר שירה לעבר מחבל מנוטרל בזירת הפיגוע בחברון.
ערוץ רשת 13, כל תוכניות הטלוויזיה, החדשות והכתבות לצפייה ישירהערוץ רשת 13, כל תוכניות הטלוויזיה, החדשות והכתבות לצפייה ישירה

      app-store-buttongoogle-play-button

      © כל הזכויות שמורות לחברת רשת מדיה בע״מ