יולי אדלשטיין מודיע: לא אתמודד על ראשות הליכוד

חבר הכנסת מהליכוד, שהודיע בעבר על כוונתו להתמודד מול ראש האופוזיציה בנימין נתניהו על ראשות המפלגה, החליט לוותר על ההתמודדות: "אינני יכול לגרור את תנועת הליכוד לעימות בשורותיה". נתניהו בירך: "אני בטוח שנעבוד יחד"

זמן צפייה: 01:22

ח"כ יולי אדלשטיין הודיע הערב (חמישי) כי לא יתמודד על ראשות הליכוד. "תנועת הליכוד היא הבית שלי", אמר. "בכל דרך בה הלכתי, תמיד העמדתי את תנועת הליכוד בראש מעייני. הליכוד מחבר את רעיון ארץ ישראל השלמה, מחבר אנשים מכל המגזרים, מחבר מגוון דעות ורעיונות.

"הליכוד הוא של כולנו", הוסיף אדלשטיין, "ויחד נתקן את מחדליה של ממשלת לפיד-בנט בכלכלה, בחינוך, בתחבורה, בבריאות ובביטחון. כל החלטה שלקחתי נבעה מתוך מטרה לקדם את הערכים הללו ומתוך האמונה כי הליכוד והמחנה הלאומי הם אלה שצריכים להנהיג את מדינת ישראל".

Whatsapp Image 2022 05 11 At 2
בנימין נתניהו | צילום: נועם מושקוביץ, דוברות הכנסת

עוד אמר אדלשטיין: "כעת, כשאנחנו ניצבים בפני מערכת בחירות קריטית למדינת ישראל אינני יכול לגרור את תנועת הליכוד לעימות בשורותיה ולכן החלטתי להסיר את מועמדותי לראשות המפלגה בבחירות הקרובות. החלטתי זו נובעת מהרצון לליכוד השורות ולניצחון. במערכת הבחירות הנוכחית נעשה שינוי ונפעל אחרת.

"הדרך בה נצעד להשיג את מטרתנו תהיה חשובה ומשמעותית - ננצח ברגישות, בנחישות ובחוכמה. זה הזמן להיות מלוכדים, כמשמעות שם מפלגתנו. יחד עם יו"ר הליכוד, בנימין נתניהו, אוביל לניצחון המחנה הלאומי בבחירות ולהקמת ממשלת ימין על מלא".

ראש הממשלה לשעבר בנימין נתניהו בירך את אדלשטיין: "אני בטוח שנעבוד יחד, כפי שעשינו בעבר, יחד עם כל חברי המפלגה למען ניצחון הליכוד ולמען ניצחון גדול למדינת ישראל"