האם גנץ הקדים את ביקורו בהודו - כדי להגיע לפני בנט?

שר הביטחון קבע ביקור להודו, אך ראש הממשלה "עקף" אותו וקבע ביקור מוקדם יותר. בתגובה, בלשכתו של גנץ הקדימו את הביקור לשבוע הבא - במה שנדמה כמו ניסיון להגיע לפני בנט לביקור בבעלת הברית החשובה

זמן צפייה: 01:26

שר הביטחון בני גנץ קבע ביקור בהודו ליום שלישי הקרוב, ה-29 במרץ, אלא שהביקור הוקדם - מסיבה פוליטית בלבד, כך פורסם הערב (חמישי) במהדורה המרכזית. תחילה, ביקורו של שר הביטחון, שלטענתו סגר לפני כחודשיים, היה מתוכנן ל-5 באפריל, אך ראש הממשלה נפתלי בנט הודיע גם הוא שיבקר בהודו - וקבע את ביקורו מוקדם יותר.

ראש הממשלה קבע את ביקורו לסוף שבוע הבא, ב-2 באפריל - שלושה ימים לפני ביקורו של גנץ. בתגובה, בלשכת שר הביטחון מיהרו לקבוע תאריך חדש - יום שלישי הקרוב, שלושה ימים לפני ביקור ראש הממשלה.

שתי הטיסות חשובות, בנט צפוי לפגוש את ראש ממשלת הודו נרנדרה מודי ואילו גנץ צפוי לחתום על חוזים ביטחוניים בשווי מיליוני שקלים עם תעשיית הביטחון ההודית. עם זאת, נדמה שלשכות הפוליטיקאים עסוקות בדברים פחות חשובים מאשר בתכנון הביקור.

ערוץ רשת 13, כל תוכניות הטלוויזיה, החדשות והכתבות לצפייה ישירהערוץ רשת 13, כל תוכניות הטלוויזיה, החדשות והכתבות לצפייה ישירה

      app-store-buttongoogle-play-button

      © כל הזכויות שמורות לחברת רשת מדיה בע״מ