"הרבה מטעים של בצלים לא יכילו את את הדמעות שהזלנו על מרן"

שר הפנים אריה דרעי הגיב הערב לראשונה לתיעוד בו הוא נראה משתמש בבצל כדי להזיל דמעות על מותו של הרב עובדיה יוסף

אריה דרעי מגיב לראשונה לתקרית הבצל: בריאיון לרדיו "קול חי" אמר אמש (רביעי) שר הפנים כי "הרבה מטעים של בצלים לא יכילו את הדמעות שהזלנו על מרן. רצו שייראה יותר טבעי ויותר מרגש. לא ראיתי בזה בעיה". רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת "קראו לי לצילום תשדיר בחירות ב-12 בלילה, אחרי יום עמוס וארוך", סיפר השר. "הבמאי שם אומר לי שכדי שהקליפ על השיר החדש ייראה יותר טוב הוא רוצה לראות דמעות, וזה לא עובד על אוטומט, אבל רצו שייראה יותר טבעי ויותר מרגש. לא ראיתי בזה בעיה, וגם עכשיו אני לא רואה בזה בעיה". אחד הקרבות היצריים ביותר במערכת הבחירות האחרונה עסק בשאלה מי הוא ממשיך דרכו האמיתי של הרב עובדיה יוסף. בתכנית "אנשים" עם חיים אתגר, שודר ביום שני ריאיון מיוחד עם בני אלבז, שחשף תמונות מתוך צילומי קליפ בחירות שערך עם דרעי, במהלכו נדרש מנהיג המפלגה לבכות על מותו של הרב, מתקשה ואף נעזר בבצל.
דרעי יחיד עם הרב עובדיה יוסף, ארכיון (פלאש90)
דרעי יחיד עם הרב עובדיה יוסף, ארכיון (פלאש90)
מי שנחשב לזמר הבית של ש"ס ונמצא במחלוקת כספית עם אריה דרעי הקליט לאחר מותו של הרב עובדיה קליפ לזכרו. הקטע הזה צולם לפני הבחירות האחרונות במסגרת הקמפיין של ש"ס. דרעי מתועד במהלך צילומי קליפ לשיר יחד עם אלבז, במטרה להדגיש את הזיקה ואת הגעגוע של יו"ר התנועה החדש-ישן למרן, הרב עובדיה יוסף המנוח. כשהמצלמות נדלקות והקלטת הקליפ בעיצומה, דרעי נדרש להחצין רגש. איש אינו מטיל ספק בצערו של דרעי על מות הרב עובדיה, אבל הצילומים מתארכים והדמעות לא ממהרות לרדת מעצמן. בשלב הזה עובדי ההפקה המסורים אלתרו וספקו לדרעי בצל, ש"יעודד" את הדמעות להגיע.
ערוץ רשת 13, כל תוכניות הטלוויזיה, החדשות והכתבות לצפייה ישירהערוץ רשת 13, כל תוכניות הטלוויזיה, החדשות והכתבות לצפייה ישירה

      app-store-buttongoogle-play-button

      © כל הזכויות שמורות לחברת רשת מדיה בע״מ