20,000 שקלים למוצא הישר: הסיפור הדרמטי על הכלב שהלך לאיבוד

ראקל ממבשרת איבדה את הכלב שלה והקשר ביניהם כל כך מיוחד שהיא מוכנה לעשות הכל כדי להחזיר אותו. צפו בוידאו

זמן צפייה: 06:36
מי שיצא לו לנסוע בימים האחרונים בכביש ירושלים-תל-אביב, נתקל בוודאי בשלט חוצות חריג הנושא את תמונתו של הכלב פרי (perry) ומציע 20 אלף שקלים למוצא הישר, בצירוף מספר טלפון. לא מדובר בתעלול פרסומי, אלא בסיפורה האמיתי של ראקל ממבשרת, שאיבדה לפני חמישה שבועות את הכלב פרי -  קולי מעורב בצבע חום כהה - ומאז היא בחיפושים קדחתניים אחריו.
כלב הלך לאיבוד
ב-5 למרץ נסעה ראקל לחו"ל ויום אחרי שהגיעה קיבלה בערב הודעה מפנסיון הכלבים שפרי שהה בו על כך שהוא ברח. תוך שעתיים ראקל כבר הייתה על המטוס חזרה לארץ. לטענתה של ראקל אנשי צוות הפנסיון שכחו לסגור את הכלוב של פרי לאחר שהאכילו אותו והיות שהוא יודע לפתוח דלתות ולטפס לגובה, הוא פשוט ברח.

נוטשים את הכלב או החתול בדרך לנתב"ג? האח הגדול צופה בכם

מהפנט: הכלב הדהים את כולם ו"כפה" על 11 אנשים לישון

שנה אחרי שנעלמה: כלבה שבה למשפחה

ראקל טוענת שפרי הציל אותה לאחר שחוותה מספר טרגדיות במשפחתה (ביקשה לא להעמיק בהן), וכי תעשה הכול כדי להחזיר את כלבה שהוא מבין הקרובים היחידים שנותרו לה בארץ. "מי שימצא את הכלב יקבל את הכסף במלואו. אני הצלתי אותו והוא הציל אותי. עד שלא אמצא אותו, לא אצליח להמשיך הלאה. הפסקתי לעבוד וללמוד מאז שהוא נעלם."
כלב הלך לאיבוד
החיפושים נמשכים כבר חמישה שבועות במסגרתם ראקל הדפיסה 150 פלאיירים שהיא מחלקת ברחבי הארץ, נשלחו הודעות לכל הווטרינרים בארץ ולכל המכלאות הרלוונטיות, הוצמד שלט ענקי למכוניתה של ראקל והיא אפילו ישנה במשך שבוע על ספת הפנסיון בתקווה שפרי יריח אותה וישוב. למרות הסיפור הנוגע ללב ומעורר החמלה, בין התגובות התומכות והחיוביות ראקל מספרת שקיבלה גם כמה טלפונים מרושעים. "אחד טלפן אלי ואמר שאם לא אתן לו 50 אלף שקלים הוא יפגע בפרי, אחר צלצל ואמר שהם חתכו לו את הזנב ועוד."
העולם הבוקר כל הפרקים