"מהווה סכנה לכל אישה": הוארך מעצר בעלי מועדון "הפורום"

בית משפט השלום בבאר שבע האריך בארבעה ימים את מעצרו של יוסי שוורץ החשוד בעבירות מין, בין היתר גם באונס. נציגת המשטרה הטיחה כי המועדון בניהולו של שוורץ מהווה "מאורת פשע" וכי "כל ילדה שנכנסת למועדון נמצאת בסכנה"

זמן צפייה: 03:29

בית משפט השלום בבאר שבע האריך היום (שני) בארבעה ימים נוספים את מעצרו של יוסי שוורץ, בעלי מועדון הלילה "הפורום" בבאר שבע החשוד בעבירות מין, בין היתר גם באונס.

בדיון היום הזהירה נציגת המשטרה: "החשוד מהווה סכנה לכל אישה שמגיעה לבלות במועדון. הפורום הוא מאורת פשע, שם מחפים כולם על מעשיו של איש אחד ונראה כי כל ילדה שנכנסת למועדון נמצאת בסכנה. הוא יודע לתדרך את כולם, מבחינתי ניתן לחשוב כי הוא הכין פקודת מבצע מראש ליום שבו הוא ייעצר".

כזכור, בחודש ינואר השנה הודיע שוורץ כי הוא יוצא לחופשה מכל תפקידיו בקבוצה ובמועדון, בעקבות התחקיר של אמיר שואן ומערכת "הצינור", שחשף חשדות רבים נגדו לעבירות מין, כולל אונס, אשר שודר ברשת 13.

המעצר בשבוע שעבר הגיע בעקבות תלונה חדשה שהוגשה נגד שוורץ על ידי צעירה שטענה כי הוא אנס אותה במועדון. במשטרה קוראים לנפגעות שטרם התלוננו להגיע לתחנת המשטרה הקרובה ולהגיש תלונה.

בהודעה ששלח לצוות המועדון לאחר שידור התחקיר, כתב שוורץ: "בשנה האחרונה מתנהל כנגדי מאחורי הקלעים, מסע נקמה יזום של סחיטה והכפשות. כידוע משפחתי, שלושת בנותיי, הפורום ובעיקר הצוות המסור שהולך איתנו שנים רבות, חשובים לי מעל הכל, לכן החלטתי לצאת לחופשה מכל תפקידיי בקבוצה ובמועדון כדי להתרכז במאבק נחוש ובלתי מתפשר להוצאת האמת והצדק לאור".