כשגל גדות הנחתה את סאטרדיי נייט לייב

כוכבת העל שכבשה כמעט כל פסגה אפשרית יכולה לסמן "וי" על הישג נוסף: בשידור חי אל מול מיליוני צופים הנחתה הישראלית את התכנית "סאטרדיי נייט לייב" - צפו

הבוקר (ראשון, שעון ישראל) רשמה גל גדות היסטוריה, כאשר הנחתה את תכנית הבידור הפופולרית "סאטרדיי נייט לייב". גדות, שנבחרה להגיש את התכנית בעקבות הצלחת הסרט "וונדר וומן", הגישה את מונולוג הפתיחה וגם השתתפה במערכונים במהלך התכנית - כמיטב המסורת. רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת גדות בת ה-32 עדכנה את הצופים כי "התכנית מועברת בשידור חי בישראל בפעם הראשונה" - וזכתה למחיאות כפיים רבות. לאחר מכן פנתה לחבריה ומשפחתה בעברית ואמרה: "שלום לכולכם שם בבית, רק רציתי להגיד שיכול להיות שזו טעות אחת גדולה". "לכותבים פה אין מושג לגבי מה שקורה בישראל", הוסיפה גדות בהומור, "והם נותנים לי לאכול חומוס בכל מערכון. אני אוהבת חומוס אבל יש גבול. הם נחמדים מאוד אבל לא באמת מתוחכמים והם חושבים שאני באמת וונדר וומן - בקיצור, שיהיה לי בהצלחה".
 (מתוך ''סטרדיי נייט לייב)
(מתוך ''סטרדיי נייט לייב)
במערכון נוסף גילמה גדות את עצמה במהלך דייט עם או.ג'יי סימפסון, ספורטאי העבר ששוחרר לאחרונה מהכלא - ובמערכון נוסף היא גילמה שוב את דמותה של וונדר-וומן והתנשקה עם חברת הקאסט קייט מקינון. במהלך התכנית השתתף גם הזמר ג'ייסון אלדין, שבמהלך הופעתו בלאס בוצע הטבח בשבוע שעבר: אלדין ביצע את השיר "I Won’t Back Down" של הזמר טום פטי, שהלך בשבוע שעבר לעולמו בגיל 66. הפרק של סטרדיי נייט לייב בהנחיית גל גדות שודר בשידור ישיר ב-yesComedy וישודר ב-20:45 ב-yes Oh וב-yesVOD.