הפצועה בפיגוע הירי באיסטנבול: "רוצה לחזור לישראל"

ראווה מנסור מטירת הכרמל נסעה לאיסטנבול על מנת לחגוג את כניסת של השנה האזרחית החדשה, אך היא נפצעה בידה וברגלה בפיגוע

"רק רוצה לחזור לישראל"

ראווה מנסור מטירה נסעה לאיסטנבול כדי לחגוג את כניסתה של השנה האזרחית החדשה, אך היא מצאה את עצמה בזירת פיגוע הירי, בו נהרגו 39 בני אדם, ונפצעה. שליחנו לטורקיה ערד ניר דיבר איתה. "ערב שחור", היא אמרה. "לא רוצה לחזור לאיסטנבול".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"אני לא ראיתי כלום, רק שמעתי", סיפרה מנסור. "טיפלו בי בסדר, אבל אני רוצה לחזור לארץ. לא רוצה להיות מטופלת פה", היא אמרה כשהיא עדיין בהלם ממה שאירע. מנסור הסבירה כי היא נפצעה ברגל וביד אבל היא מרגישה בסדר ורק רוצה לחזור לישראל.

אלאא עבדאלחי גם הייתה בזירת הפיגוע, אך לא נפגעה. היא יצאה לבלות יחד עם מנסור ועם ליאן נאסר שנהרגה בפיגוע. "שמעתי אנשים צועקים 'אללה אכבר', זה היה ממש אכזרי", אמרה לשליח חדשות 2. "באנו לחגוג את ליל הסילבסטר. האמת שלא פחדנו להגיע לאיסטנבול אבל קרה מה שקרה, המכה הכי גדולה היא שאיבדתי את החברה הכי טובה שלי ואני ממש עצובה".

זירת הפיגוע באיסטנבול
זירת הפיגוע באיסטנבול | צילום: (רויטרס)

היורה עדיין במנוסה, אנשים קפצו למים כדי להציל את עצמם

ראש ממשלת טורקיה, בינאלי יילדרים אמר היום כי התוקף עזב את הנשק שלו בזירה לפני שברח. יילדרים הסביר כי הרשויות בטורקיה החלו לחשוף את ממצאי החקירה בנוגע לפיגוע, כשהיורה עדיין נמצא במנוסה. הרכב בו נהג המפגע נמצא, אך עדיין חסרים פרטים רבים. "עדיין לא ברור מי אחראי לפיגוע", אמר יילדרים. "ישנם כמה פרטים שמתחילים להתבהר אך אנחנו עדיין מחכים לתוצאות חד משמעיות. אין בעיה שאיתה לא נוכל להתמודד, הטרור לא מפחיד אותנו".

בטלוויזיה הטורקית דיווחו שבמהלך המתקפה, כשעה לאחר כניסתה של השנה החדשה, אנשים שבילו במועדון המוכר, שנמצא על גדות הבוספורס, החלו לקפוץ למים בניסיון להציל את עצמם. על פי הדיווחים נפגעו זרים רבים, בהם גם ההרוגה הישראלית ליאן נאסר.

ערוץ רשת 13, כל תוכניות הטלוויזיה, החדשות והכתבות לצפייה ישירהערוץ רשת 13, כל תוכניות הטלוויזיה, החדשות והכתבות לצפייה ישירה

      app-store-buttongoogle-play-button

      © כל הזכויות שמורות לחברת רשת מדיה בע״מ