קבלת הפנים במלון: פגיעה של צבי

קרי מקוק הוא ראפר קנדי, אבל בימים אלה הוא מוכר בעיקר בזכות סרטון ויראלי בו מתועדת פציעה משונה שלו: צבי פגע בו בעת שצעד לעבר המלון בו הגיע להתארח

קרי מקוק, ראפר קנדי בן 25, הפך לאחרונה לכוכב מוכר ברשת לא בזכות המוזיקה שלו, אלא בזכות תקרית חריגה שאירעה לו בתחילת החודש: באחד באפריל ביקש מקוק להיכנס למלון בקולומביה הבריטית, כאשר לפתע הגיח צבי שהתנגש בו בעוצמה. רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת מקוק לא נפצע - אולם חבריו ומשפחתו לא האמינו לו כשסיפר להם אודות האירוע המוזר, שכן היו בטוחים שמדובר במתיחה של אחד באפריל. גם כשהעלה לרשתות החברתיות תמונות של הסוודר שלו מלא בשיערות מפרוות הצבי המשיכו חבריו לחשוב כי מדובר בבדיחה.
''מאושר להביא קצת חיוביות''. מקוק
''מאושר להביא קצת חיוביות''. מקוק | צילום: פייסבוק
"התקשרתי לאמא שלי ואמרתי לה 'פגע בי צבי'. היא לא האמינה לי", נזכר מקוק בחיוך. "היא אמרה לי 'בסדר קרי, בדיחה טובה'. ניסיתי לומר לה שאני רציני, אבל היא פשוט לא האמינה לי". מקוק לא ויתר, והצליח לאחר מספר ימים להשיג את קלטות האבטחה מהמלון שאימתו את הסיפור. "עכשיו כולם משתפים את זה, ופתאום החברים והמשפחה שלי מבינים שלא שיקרתי", הוא צוחק. לדבריו, הכאב הזמני היה שווה את הצחוק שהסרטון הביא לכולם. "אני גורם לעולם לצחוק עם הווידאו שלי, ועם כל החדשות על מלחמה ואירועי ירי אני מאושר להביא קצת חיוביות לעיניים וללב של כולם", כתב בעמוד הפייסבוק שלו.