מישל אובמה נפרדת: "היה כבוד גדול"

ב-20 בינואר אובמה יעזוב את הבית הלבן ועמו גם רעייתו, שעמדה בעצמה במרכז תשומת הלב הציבורית. צפו בנאומה האחרון

"הכבוד הגדול ביותר של חיי". נאום הפרידה של מישל אובמה
רגע לפני שהיא נפרדת מהבית הלבן ומתפקידה כ"גברת הראשונה" ב-20 בינואר, נשאה אמש (שישי) מישל אובמה נאום פרידה מרגש. "לכל הצעירים שצופים בנו - דעו שהמדינה הזו שייכת לכם, לא משנה הרקע ממנו באתם", אמרה אובמה בטקס הוקרה ליועץ החינוך של השנה. רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת בנאומה התייחסה אובמה גם לאמירותיו השנויות במחלוקת של הנשיא הנבחר טראמפ נגד מהגרים. "גם אם אתם או הוריכם מהגרים, דעו שאתם חלק ממסורת אמריקנית גאה - כור ההיתוך של תרבויות חדשות, כישרונות ורעיונות, דור אחר דור, שהפכו אותנו לאומה הגדולה בעולם", אמרה הגברת הראשונה.
''הכבוד הגדול ביותר של חיי''. נאום הפרידה של מישל אובמה
''הכבוד הגדול ביותר של חיי''. נאום הפרידה של מישל אובמה
"הגיוון שלנו, בצבע ובאמונה, אינו מאיים על מי שאנחנו, הוא עושה אותנו מי שאנחנו", הוסיפה. "לעולם אל תתנו לאיש לגורם לכם להרגיש כאילו אינכם חשובים. כי אתם חשובים. אך אין לקחת את הזכות הזו כמובן מאליו, עליכם להרוויח את הזכות הזו בכל יום".
לא רק ''האישה של''. מישל אובמה (רויטרס)
לא רק ''האישה של''. מישל אובמה (רויטרס)
אובמה התייחסה גם ל-20 בינואר הקרב ואמרה כי אינה רואה דרך טובה יותר לסיים את תקופתה כאישה הראשונה. "אני רוצה להודות לכולכם. תודה על מה שאתם עושים עבור הילדים שלנו ולמען המדינה שלנו. להיות האישה הראשונה שלכם היה הכבוד הגדול ביותר של חיי, ואני מקווה שגרמתי לכם לגאווה".
ערוץ רשת 13, כל תוכניות הטלוויזיה, החדשות והכתבות לצפייה ישירהערוץ רשת 13, כל תוכניות הטלוויזיה, החדשות והכתבות לצפייה ישירה

      app-store-buttongoogle-play-button

      © כל הזכויות שמורות לחברת רשת מדיה בע״מ