חליפות יוקרה - וקרם לחות מקוויאר: מי אתה ברון טראמפ?

משנכנס טראמפ לתפקידו כנשיא ארה"ב, התעסקו ברשת בבנו בן ה-10 ברון. מדוע זכה לכינוי "דונלד הקטן"? צפו

חידת הבן: מהרגע שבו הרים אביו את ידו ונשבע אמונים לתפקיד נשיא ארה"ב ה-45, כלי התקשורת ברחבי העולם עוסקים לא רק בדונלד טראמפ - אלא גם בבני משפחתו. הצעיר שבהם הוא ברון טראמפ, בן 10 - בנו החמישי והצעיר ביותר של הנשיא דונלד טראמפ - והיחיד המשותף לו ולגברת הראשונה, מלניה טראמפ. רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת ברון נולד במרס 2006, שנה לאחר נישואיו של איל ההון דונלד טראמפ לדוגמנית ממוצא סלובני, מלניה. ברון נאלץ לגדול בצלו של אור הזרקורים - כבן של איש עסקים ססגוני וכוכב ריאליטי. לא הוא ונראה שאף אחד מבני משפחתו באמת חשבו שעשור לאחר מכן, חייהם יהפכו למסקרנים אפילו יותר, כשהאב דונלד ייבחר לנשיא ארה"ב - והמשפחה תעבור בעקבותיו לבית הלבן.
עם האם מלאניה בטקס ההשבעה (רויטרס)
עם האם מלאניה בטקס ההשבעה (רויטרס)
ואכן - מאז טקס ההשבעה של טראמפ לנשיא בשבוע שעבר, עיתונאים רבים מרבים לעסוק לא רק בימים הראשונים של נשיאותו של האב דונלד, אלא גם בחיי בני משפחתו, בדגש על הבן הקטן ברון, שהוא הבן הראשון שגדל בבית הלבן מאז תקופת נשיאותו של ג'ון קנדי בשנות ה-60, אז גדל בבית בנו, ג'ון קנדי ג'וניור. הבית הלבן נאבק בשמועות המרושעות ברשת בשבוע האחרון, מאז נראה הבן ברון מפהק ומשועמם בטקס ההשבעה של אביו, כלי התקשורת מתעסקים בשאלה: מי הוא למעשה ברון טראמפ? בימים האחרונים אף נפוצו שמועות אודותיו ברשת לפיהן הוא נמצא על הספקטרום האוטיסטי - שמועה שהחלה בציוץ של השחקנית רוזי או'דונל, שתהתה אודות התנהגותו של טראמפ הצעיר ויכולתו לתקשר עם הסובבים אותו. המתקפות ברשת על טראמפ הצעיר אף החריפו עקב ציוץ אחר שפרסמה קייטי ריץ', אחת הכותבות של תכנית הסאטירה "Saturday Night Live", שכתבה כי "ברון יהיה היורה הראשון שיגיע מחינוך ביתי" - ועוררה סערה. המתקפות על טראמפ הצעיר אף הובילו להודעה מיוחדת שיצאה מהבית הלבן - בה נכתב כי "עד כה התקיימה מסורת ארוכת שנים שילדי נשיאים זוכים להזדמנות לגדול מחוץ לאור הזרקורים הפוליטי. הבית הלבן מצפה להמשיך במסורת הזו ומעריך את שיתוף הפעולה בעניין זה".
לא סתם מכנים אותו ''דונלד הקטן'' (רויטרס)
לא סתם מכנים אותו ''דונלד הקטן'' (רויטרס)
טראמפ הצעיר זכה לתמיכה ממי שהייתה בעבר הבת הראשונה, צ'לסי קלינטון, בתם של הנשיא לשעבר ביל ורעייתו הילרי. בפוסט בחשבון הפייסבוק שלה, קראה קלינטון לציבור "לרדת מגבו של ברון". "לברון טראמפ מגיעה אותה ההזדמנות שמגיעה לכל ילד - להיות ילד", כתבה קלינטון. מחבב גורדי שחקים וחליפות יקרות אלא שברון טראמפ הוא לא ילד רגיל. הבן הצעיר בן ה-10 שאמו מכנה אותו "דונלד הקטן", הוא חובב מושבע של בניינים גבוהים וגורדי שחקים נוצצים - בדומה לאביו. בנוסף לכך, הוא בעל טעם יוקרתי במיוחד בחליפות ונוהג ללבוש אותן לעתים קרובות. אמו אף מקפידה לשמור על האסתטיקה של בנה - ונוהגת למרוח על פניו מדי יום קרם לחות העשוי מקוויאר. ויש לאמא מלניה עוד סיבה לגאווה בבנה היחיד ברון: הוא דובר גם את שפת אמה, סלובנית, ונוהג לתקשר עם בני המשפחה מצד אמו בשפה זו, מלבד אנגלית.
ברון התינוק לצד הכוכב של אבא דונלד (רויטרס)
ברון התינוק לצד הכוכב של אבא דונלד (רויטרס)
טראמפ הילד נהנה לשחק בשלל צעצועים יקרים שכל ילד היה רוצה: דגמים מוקטנים של מכוניות ומסוקים, שמצויים כולם בקומה הפרטית שכולה שלו בפנטהאוז מנקר העיניים שבמגדל טראמפ במנהטן. כשהוא לא מבלה בבית, ברון נוהג לפקוד מדי יום את בית הספר הפרטי והיקר בו הוא לומד - "Columbia Grammar and Preparatory School", בעלות של 45 אלף דולר בשנה. בינתיים, הוא ואמו נותרו במנהטן על מנת שיסיים את שנת הלימודים - וייתכן שבהמשך יעבור יחד איתה לוושינגטון - וגם יעבור לבית ספר אחר - "Sidwell Friends School", שם התחנכה צ'לסי קלינטון וגם סשה ומאליה אובמה, בנותיו של הנשיא הקודם אובמה.
ערוץ רשת 13, כל תוכניות הטלוויזיה, החדשות והכתבות לצפייה ישירהערוץ רשת 13, כל תוכניות הטלוויזיה, החדשות והכתבות לצפייה ישירה

      app-store-buttongoogle-play-button

      © כל הזכויות שמורות לחברת רשת מדיה בע״מ