החתולה שהצילה את חיי המשפחה

חייהם של בני זוג מוויסקונסין ניצלו בזכות החתולה שלהם. דליפת גז שאירעה בביתם גרמה לריכוז גבוה של פחמן חד חמצני בבית, דבר שהביא לקוצר נשימה של האישה

חתולה שהתריאה על הדלפת גז
קווין ורעייתו אנט מוויסקונסין מגדלים בביתם שלושה חתולים. הם מאוד אוהבים אותם אבל לפעמים לא ברור להם מי הבעלים של מי. מבחינת החתולים שלהם, לפחות זה מה שהם חשבו עד עכשיו, בני הזוג נמצאים שם אך ורק כדי להאכיל ולטפל בהם. אלא שלפעמים חתולה יכולה לגמול טובה לבעליה, ואף להציל את חייהם. כך היה בבוקר אחד, כששקט שרר בביתם של בני הזוג וקווין ישן שינה עמוקה במיטתו. "פתאום, גרייסי החתולה הלמה ודפקה על הדלת. החבטות שלה היו עוצמתיות", סיפר קווין. לאחר מכן הוא קם מהמיטה ורץ לכיוון הדפיקות כיוון שרצה "להפסיק את החבטות על הדלת". כשפתח אותה הוא ראה את רעייתו מוטלת על הכסא ובקושי נושמת.
גרייסי החתולה
גרייסי החתולה | צילום: enex
"אנט כבר בקושי נשמה. "גופי הונח על משענת הכסא וחשבתי שאני עומדת למות", שחזרה. היא התקשרה למספר החירום וכל מה שהצליחה להגיד היה שהיא לא מסוגת לנשום. כשהכבאים הגיעו, הם גילו רמה קטלנית של פחמן חד חמצני בחלל הבית כתוצאה מדליפת גז בשל תקלה בדוד החימום. אנט וקווין נלקחו לבית החולים ובילו שם את המשך היום. הודות לגרייסי, הם אומרים, הם חיים. "אני לא יודע אם היא ניסתה להציל את חיינו או שרצתה לברוח מהריח הרע בבית, אבל היא ידעה היטב שמשהו לא בסדר ולכן היא חבטה בדלת", אמר קווין. בדיעבד, בני הזוג רכשו גלאי גז והתקינו אותם בביתם. הם רכשו 4 כאלה, אבל מניחים שגלאית הגז האמתית היא החתולה שלהם גרייסי. "החתולה הצילה אותנו, אבל ניצלנו בזכות חסדיו של האל", סיכמו.