מעריצים נפרדים מג'ורג' מייקל: "הוא היה סמל"

עשרות מעריצים מתאספים מחוץ לביתו של הזמר הבריטי המצליח מאז היוודע דבר מותו בערב חג המולד על מנת לספוד לזמר האהוב

עם היוודע דבר מותו של הזמר ג'ורג' מייקל, שהלך לעולמו בערב חג המולד בגיל 53, החלו עשרות מעריצים להתאסף מחוץ לביתו בלונדון. הערב (שני) הם הדליקו נרות והניחו פרחים בפתח ביתו - מתקשים להיפרד מאחד מאמני הפופ הבריטי הבולטים בעשורים האחרונים. רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת "זה יום עצוב", אמרה אחת מהמעריצות שלו לכתב חדשות 2 בלונדון. "שמעתי את המוזיקה שלו חלק ניכר מהחיים שלי והוא היה שם בשבילי בתקופות שמחות וגם בתקופות עצובות", שיתפה. "הוא היה סמל", התאבל מעריץ אחר, "גם בזכות המוזיקה שלו וגם כמודל לחיקוי עבור נערים הומוסקסואלים". גם בעולם המוזיקה ספדו היום לג'ורג' מייקל. "איבדתי חבר אהוב, נפש טובה ונדיבה ואמן מבריק", כתב הזמר והמלחין אלטון ג'ון בחשבון האינסטגרם שלו.
24
צילום: (רויטרס)
חברו של מייקל להרכב "Wham!", אנדרו רידג'לי, צייץ בחשבון הטוויטר שלו: "אני שבור לב מאובדנו של חברי האהוב, וכך גם חבריו, עולם המוזיקה והעולם בכלל". "להתראות חברי היקר! אמן גדול נוסף עוזב אותנו", כתבה הזמרת מדונה, והשחקנית לייזה מינלי אמרה כי "הלב שלי, כמו שלכם, שבור עכשיו. ג'ורג' מייקל היה גאון מוזיקלי ואני אסירת תודה על כך שהכרתי אותו. העולם זקוק למוזיקה היום יותר מאי פעם". הזמר רובי וויליאמס, שסינגל הסולו הראשון שלו היה גרסת כיסוי לשירו של מייקל "Freedom", כתב: "הו, אלוהים, לא. אני אוהב אותך ג'ורג'. נוח על משכבך בשלום".
ערוץ רשת 13, כל תוכניות הטלוויזיה, החדשות והכתבות לצפייה ישירהערוץ רשת 13, כל תוכניות הטלוויזיה, החדשות והכתבות לצפייה ישירה

      app-store-buttongoogle-play-button

      © כל הזכויות שמורות לחברת רשת מדיה בע״מ