רומנטיות בכל השנה: התצפיות היפות בארץ

רגע לפני ש"אהבה חדשה", התוכנית הכי רומנטית בטלוויזיה, עולה לאוויר, בחרנו לשים את הזרקור על התצפיות הכי רומנטיות בישראל. כי אין דבר יותר רומנטי מלשבת בתצפית מיוחדת, למזוג כוס יין וליהנות מול נוף משגע | אהבה חדשה, עונה חדשה, ראשון ברשת 13

Fxpstr

מצפור קרן נפתלי: מהתצפיות המרהיבות בישראל המספקת למטיילים מבט נהדר אל עמק החולה, הגולן והחרמון. זוגות אוהבים יוכלו ליהנות מפינות ישיבה אל מול הנוף המיוחד. יש גישה בדרך עפר כמעט עד למצפה, וניתן לרדת עם השביל המתפתל ולהגיע עד לספסלים חבויים תחת עצי אלה ולהשקיף ביחד אל נופי החולה המהפנטים.

Fpibgq
קרן נפתלי

ראש הנקרה: מה יותר רומנטי מנוף אינסופי של החופים היפים בארץ? הנוף הנשקף מתצפית מרפסת הצוק בראש הנקרה עוד טרם הירידה ברכבל מרגשת במיוחד, וככל שיורדים ברכבל ומתקרבים אל החוף בין הנקרות החוויה הופכת מרגשת עוד יותר. מעבר בין הנקרות המזמנות חיבוקים וסלפי אל הגלים המתנפצים בסלע ולאחריו יציאה אל הנוף הפתוח של רצועת חופי הגליל המערבי הם בהחלט חווית אוהבים שתיזכרו תמיד.

Zgbvck
ראש הנקרה

מצפור התנור (גפני) בשמורת נחל עיון: בשמורת נחל עיון 4 מפלים מרהיבים כשבראשם כמובן מפל התנור, מהמפלים הגבוהים בארץ. במסלול ישנה נקודת תצפית מרשימה למפל התנור, וממנה אפשר להתרשם מהמפל, ולצפות לעבר הרי נפתלי ועמק החולה. לאחר שתתמכו זה בזו במהלך הדרך בשביל המדרגות התלול, תוכלו להסדיר את הנשימה וליהנות יחדיו מהנוף הנשקף מלמעלה, ולהיזכר שעם עבודה קשה, האהבה גוברת על הכל.

תצפית נמרוד לעבר ברכת רם תצפית רומנטית במיוחד שכנראה תמונת השקיעה בה תככב בקאבר שלכם. התצפית שנמצאת בכניסה לישוב נמרוד, משקיפה על העין הכחולה של ברכת רם השוכנת למרגלות הרי הגולן, החרמון והישובים הדרוזיים שברמה. אם תמשיכו בנסיעה לעבר ברכת רם תוכלו גם לטייל בשביל התצפיות הסובב אותה וליהנות מחוויה זוגית שתרגיש לכם כמו קפיצה לחו"ל.

Fxpstr
התצפית לברכת רם

תצפית על המונפורט, פארק גורן אם הגעתם לפארק גורן אין סיכוי שתפספסו את התצפית המדהימה הזאת על מבצר המונפורט. חונים ליד חניון החרוב וצועדים בדרך הנוף הראשית מערבה בשביל נגיש, כ-700 מטר עד למצפור מונפורט. נוף המבצר בלב החורש הרב שמסביבו ישלחו אתכם הרחק לסרט אהבה נושן. רק תבחרו לכם פסקול רומנטי שיתנגן ברקע.

Wjxduu
המונפורט בלב הנוף הירוק

תצפית מפל הטחנה, מטולה: בחורף האחרון נבנתה טיילת מטולה החדשה ובה תצפית היישר אל מפל הטחנה שנמצא בלב שמורת נחל עיון. כך ניתן להגיע ולהשקיף על המפל המופלא גם אם לא מתחשק לכם מסלול טיול או שאתם מטיילים בשעות בהן השמורה סגורה. אין ספק שעצירה בתצפית אל שמורת הטבע היפה והמפל העוצמתי היא חוויה רומנטית במיוחד.

הכותבת היא גלית רוזן, מנהלת תוכן ברשת מלונות מטיילים