תארזו את הילדים: הכירו את המתקנים החדשים ב-Magic Kass

קיץ קסום: אל מתקני האקסטרים החדשניים שבפארק המקורה הגדול ביותר בישראל מצטרפים שני מתקנים חדשים וימי VIP עם הופעות מיוחדות של אנה זק. כל הפרטים

Discovery 360 , צילום דניאל סטרבו

Magic Kass, פארק השעשועים המקורה הגדול בישראל שפתח את שעריו בספטמבר 2021, מתחדש ומציג 2 מתקנים חדשים לילדים שישדרגו לכם את החוויה. פיראטוס (mini ship) - נדנדת פיראטים לפעוטות המתנועעת מצד אל צד במהירות הולכת וגוברת. וספיידר (mini swing) - קרוסלת מושבים מתעופפים בסיבוב מעגלי במהירות מתגברת, המיועד לילדים.

כתבות נוספות ב- Mood

יחד עם המתקנים החדשים, הפארק מציע בחודשים יולי אוגוסט בילוי ללא הגבלה בכל מתקני האקסטרים החדשניים שבפארק, בהם Looper, Sky Tower, Air Race וה-Discovery 360 לצד בראשית, רכבת הרים חיצונית בגובה של למעלה מ-20 מטר, הממוקמת על גג המבנה, זאת בנוסף למשחקי ארקייד, חדרי גיימינג וג'ימבורי.

Array
אנה זק - הפרזנטורית הראשונה של ה-Magic Kass | צילום: הגר באדר

בחודשים אוגוסט וספטמבר יתקיימו שני ימי פעילות בסגנון VIP בכל חודש במחיר של 125 ₪, שיכללו גם הופעה של אנה זק, שנבחרה לאחרונה לפרזנטורית הראשונה של ה-Magic Kass, ותנחה יחד עם יעל שלביה את סדרת הרשת שתצטלם בקיץ הקרוב בפארקי שעשועים מקורים ברחבי העולם.

Magic Kass - אזור המתקנים, צילום דניאל סטרבו
Magic Kass - אזור המתקנים, צילום דניאל סטרבו

Magic Kass יהיה פתוח למבקרים בחודשים יולי ואוגוסט בימי א'-ה' בין השעות 9:00 בבוקר ל 22:00 בלילה וביום שישי החל מ 9:00 ועד 15:00 בצהריים.