וגאס זה כאן: הכירו את מיזם התיירות הגדול ביותר שיבנה בישראל

בית המלון הגדול ביותר בישראל, פארק מים מקורה עם מגלשות שטרם נראו ופארקי שעשועים מחולקים לנושאים: אחרי פארק השעשועים המקורה הגדול בישראל, kass group בדרך לפרויקט תיירות חסר תקדים

kass group: מיזם התיירות הגדול ביותר בעשורים האחרונים. הדמיה 3division

פרויקט התיירות הגדול ביותר שנבנה בישראל בעשורים האחרונים, מתעתד לקום במעלה אדומים. הפרויקט החדש של קבוצת קאס ייבנה בשטח של כ-100 דונם בפארק ישראל ויכלול בית מלון עם כ-900 חדרים, שיהיה בית המלון הגדול ביותר בישראל והיחיד שיוכל לאכלס נופשי ועדים בסדר גודל של 1,000 משפחות בבת אחת.

לצד המלון יוקמו גם פארקי שעשועים מחולקים לנושאים, פארק מים מקורה עם מגלשות שטרם נראו בישראל, אמפיתיאטרון להופעות ומתקנים נוספים. המטרה של בעלי החברה היא להפוך את פארק ישראל שבמעלה אדומים למוקד תיירות משמעותי. על פי התחזיות של היזמים, מספר המבקרים בשנה הראשונה יעלה על שבעה מיליון.

כתבות נוספות ב Mood

לא בכדי המיזם יוקם בפארק ישראל - קבוצת קאס היא גם הבעלים של ה- Magic Kass, פארק השעשועים המקורה הגדול בישראל ושל ה-Dcity, בירת העיצוב של ישראל, שנמצאים אף הם באותו פארק.

מתחילת ספטמבר, אז נפתח ה-Magic Kass, ועד היום ביקרו בו כ-400 אלף בני אדם. הפארק המקורה, המשתרע על שטח של 13 דונם, פתוח כל ימות השנה ומאכלס כ-4,000 מבקרים בו זמנית. ה-Magic Kass ומציע מתקני שעשועים ואקסטרים מתקדמים וחדשניים כמו רכבת הרים בגובה של למעלה מ-20 מטרים, Loper, Sky Tower, Air Race וה- Discovery 360.

kass group: מיזם התיירות הגדול ביותר בעשורים האחרונים. הדמיה 3division
kass group: מיזם התיירות הגדול ביותר בעשורים האחרונים. הדמיה 3division

"אנחנו ממשיכים לפתח את פארק ישראל ורואים בזכייה במכרז פוטנציאל עסקי גדול כחלק מפעולותינו להפוך את המקום לאתר תיירותי מוביל בארץ" אמר חנוך קס. "החזון של קבוצת המשקיעים שלנו קורם עור וגידים בימים אלו ויהפוך למציאות בשנים הקרובות. אנחנו נרגשים לעשות היסטוריה ולהניח את אבן היסוד  שתפתח אזור תיירות חדש בניחוח מדברי וקסום, עבור ישראלים ותיירים".