טרגדיה יוונית: מקקים ואוכל מקולקל במלון ברודוס

אורחים בוכים מתסכול, אוכל שחומם מספר פעמים וריצוף שבור ליד הבריכה: כך הפכה החופשה לסיוט

כמו משפחות רבות, גם משפחת ג'אנס מלונדון הגיעה לבלות את חופשת הקיץ שלה באי היווני רודוס בתחילת אוגוסט. ג'ני, מירלה ובנם אליוט בן ה-7 הזמינו חופשה במלון מרגרט ברודוס שדורג כבעל שלושה כוכבים, ותואר כבעל חדרים ששופצו לאחרונה. כשהגיעו למקום- גילו שהמציאות קצת אחרת.

ביקרנו בכמה מלונות מפנקים שאסור לכם לפספס ברודוס: צפו

[brightcove_iframe video_id='mood-destination-guides-rhodes-001-self' autoplay='0' credit='' desc='' kid='1_bzyn5ca2' duration=''']

לטענתם, הריצוף היה שחוק לחלוטין, קערות אחסון המזון בחדר האוכל היו מלוכלכות ולא היגייניות, ומכשירי חשמל רבים כמו המקרר והמזגן בחדר השינה לא פעלו. בנוסף, הם מצאו בחדרם מקקים וג'וקים, ואף טענו כי אחד האורחים האחרים העיד שנמצאה בחדרו חולדה.  מר ג'אנס המזועזע התלונן בפני ההנהלה שהציעה לו חדר חלופי באותו אתר נופש. מאוחר יותר, בעקבות הגשת תלונה נוספת, הוא הופנה לאגודת סוכני הנסיעות שחוקרת כעת את הטענות. מנהל הבריאות והבריאות המקומי הגיע לביקור באתר אף הוא בעקבות התלונות, ודיווח על מספר רב של בעיות הקשורות בהיגיינה.

מקקים וג'וקים ברחבי המלון | צילום: vantagenews

החופשה היתה אמורה להימשך כשבועיים, ומחירה היה 2000 פאונד. "זה היה סיוט מההתחלה", אמר ג'אנס, "ראיתי כמה אורחים בוכים בגלל התנאים, שהיו קשים. המקום היה מלוכלך, ולמרות שביקשנו לוותר על החופשה ולקבל את הכסף בחזרה, הם אמרו שאנחנו יכולים רק לקבל חדר אחר - ללא החזר כספי".

"החופשה הייתה אמורה להיות על בסיס הכל כלול, אך נראה היה כאילו מדובר באותו אוכל שחומם מספר פעמים. זה היה מגעיל, מצאנו את עצמנו שורדים עם פיצה ברוב הזמן".

הרשמים מהמלון בהחלט מהדהדים במספר ביקורות באתרי דירוג המלונות טריפאדוויזר ובוקינג,  שעומד כעת על כוכב אחד. הביקורות על המקום נעות בין "המקום הגרוע ביותר אי פעם ", לבין "תצטרכו להתחמק מג'וקים בחדר וליד הבריכה".

ממלון מרגרט לא נמסרה תגובה, אולם סוכנות LoveHolidays אמרה לדיילימייל: "צוות שירות הלקוחות שלנו קיבל מספר קטן של תלונות בנוגע למלון מרגרט הקיץ. תלונות אלה נחקרות כעת. במהלך החקירה, loveholidays החליטה להסיר את המלון ממכירות דרך המוקד הטלפוני ואתר האינטרנט".

עוד ב-Mood

קיץ ברודוס: לאן הכי כדאי לכם לקחת את הילדים בחופשה?

[brightcove_iframe video_id='mood_destination_guide_49' autoplay='0' credit='' desc='' kid='1_w75ipy9i' duration=''']

אי באטרף: איפה יוצאים לבלות ברודוס?

[brightcove_iframe video_id='mood_destination_guide_47' autoplay='0' credit='' desc='' kid='1_dx01pl3p' duration=''']

6 אתרי חובה מושלמים ברודוס: צפו

[brightcove_iframe video_id='mood_destination_guide_48' autoplay='0' credit='' desc='' kid='1_yiphwi1h' duration=''']

החופשות החמות של החגים עכשיו אצלנו בפייסבוק