ברית הנשים עומדת למבחן ראשון: מי לדעתכם יהיה המודח הבא?

ליהונתן יש את הקול של זהר, לדודו יש שרשרת חסינות, לג'קי ודנדן יש אפשרות לצלצל בפעמון - וכך גם לאלה, שתתחיל את מועצת השבט עם קול בכד; מעל הכול, ברית הבנות שנרקמה מאחורי גבם של הבנים עשויה לזעזע את השבט | אז מי לדעתכם יהיה המודח הבא? הצביעו בסקר

זמן צפייה: 00:47

על פניו נראה כי ההצגה של הבנות עובדת לפי התוכנית: אודליה וג'קי ממשיכות לריב מול פניהם של הגברים - שבטוחים שמדובר בפיצוץ אמיתי ושאפסו הסיכויים כי הן יחברו לברית נשים. ואולם, במועצת השבט הסוערת, נראה כי דודו מתחיל לחשוד שמשהו קורה מאחורי גבו. האם כעת, הגברים יעלו על התרמית של הבנות ויצליחו לסכל את המהלך שלהן?

כך או כך, זו תמונת המצב בשבט פגאסה: דודו ניצח במשימת החסינות האישית והוא מוגן מהדחה, אלא שקיים סיכוי שהוא יעביר את השרשרת לשורד אחר ואף ישלם על כך ביוקר. מלבד השרשרת, הוא עדיין יכול לצלצל בפעמון ולהגן על עצמו - בדומה לג'קי, דנדן ואלה - שבשל ההפסד במשימת החסינות היא תגיע למועצת השבט כשבכד ההצבעות יש קול אחד עם שמה.

מלבד זאת, יהונתן יכול להצביע במקום זהר לאחר הניצחון בדו קרב, וכמובן: יש גם את ברית הבנות. עוד בפרק הקודם סיכמו אודליה, ג'קי, שירה ואלה ללכת יחד עד הסוף, אלא שכפי שאמרנו לא פעם - בהישרדות הכול יכול להשתנות, ולא נופתע אם ברגע האחרון מישהי מהן תחשוש מהמהלך ותצביע יחד עם הברית המקורית שלה. מה שבטוח - יהיה מעניין.