חדש ומהפכני מבית חוה זינגבוים: טכנולוגיה בלעדית להחדרת קולגן שלם וחומצה היאלורונית ממוזערת לעומק העור במריחה

קולגן וחומצה היאלורונית חדירים בסדרה החדשה REMICRONIZED מבית חוה זינגבוים - המחקרים הקליניים מצביעים על שיפור דרמטי במדדי העור, ויעילות התכשירים הוכחה קלינית

חדש ומהפכני: קולגן וחומצה היאלורונית ממוזערת חדירים בתכשיר אחד מבית חוה זינגבוים | צילום: דודי חסון

לראשונה, קולגן וחומצה היאלורונית ממוזערת חדירים בתכשיר אחד: תוצאות המחקר הקליני שיפתיעו אותך

 עור מתוח יותר, לח יותר, מוצק יותר – קשה לדעת אם תכשיר שמבטיח הבטחות יצליח גם לקיים אותן, אבל כשהמחקרים הקליניים מצביעים על שיפור דרמטי במדדי העור וכשיעילות התכשירים הוכחה באמצעות שורה של מחקרי מעבדה מעמיקים, אלו כבר לא הבטחות – אלא עובדות.

חברת חוה זינגבוים, בשיתוף פעולה עם פרופ' רחל לוברט ופרופ' דרור פיקסלר ממחלקת הננוטכנולוגיה והביופיזיקה של אוניברסיטת בר אילן פיתחה טכנולוגיה המאפשרת, לראשונה בעולם, להחדיר סיבי קולגן ומולקולות ממוזערות של חומצה היאלורונית אל שכבות העור העמוקות. בבסיס הטכנולוגיה עומד מחקר קליני המגובה בשורה של מבדקי מעבדה, שהוכיחו את יעילות הטכנולוגיה ואת יעילות התכשירים בהם היא משולבת.

 טכנולוגיית המזעור החדשה מאפשרת הולכה תת עורית של רכיבים פעילים באמצעות מריחה:

  1. קולגן פברילי – סיבי קולגן שלמים ממוזערים השומרים על המבנה הסלילי שלהם, חודרים אל השכבה התת-עורית וע"י כך מחזקים וממצקים את שכבת העור העליונה.
  2. חומצה היאלורונית ממוזערת – מולקולות ממוזערות של חומצה היאלורונית החודרות לעומק העור בטכנולוגיית מזעור שפותחה ע"י חברת חוה זינגבוים בשיתוף אוניברסיטת בר אילן ופרופ' רחל לוברט, הוכחה מחקרית ואוזכרה בכתב העת המדעי היוקרתי Jcad.

רכיבים אלה מצויים בגוף באופן טבעי ואחראיים במידה רבה על המראה הצעיר והחיוני של העור. עם השנים, במקביל לתהליך ההזדקנות הטבעי, כמות הקולגן והחומצה ההיאלורונית בעור הולכת ופוחתת, תהליך המאיץ את הופעתם של סימני ההזדקנות.

 

למה לא היה ניתן להחדיר קולגן לעור במריחה עד עכשיו?

עד היום, תכשירים קוסמטיים ותוספי תזונה הכילו קולגן ש"פורק" לאבני היסוד שלו, חומצות אמינו ופפטידים, רכיבים שאינם מסוגלים להתגבש בחזרה למבנה המקורי של סיבי הקולגן לאחר המריחה או הבליעה. גם החומצה ההיאלורונית לא מסוגלת לחדור דרך שכבת העור העליונה, היות שהמולקולות שלה גדולות יותר מפתחי העור הטבעיים. חומצה היאלורונית ממוזערת, הנפוצה בתעשיית הקוסמטיקה, מתקשה גם היא לחדור את מחסום העור היות שהמולקולות שלה סופחות את הנוזלים שבפורמולה, וחוזרות לגודלן המקורי עוד לפני המריחה.


חדש:
REMICRONIZED – סדרת תכשירים המתבססת על טכנולוגיות חדשניות להולכת רכיבים פעילים

סדרת התכשירים החדשה מבית חוה זינגבוים מבוססת על שתי טכנולוגיות מזעור בלעדיות וחדשניות המאפשרות, לראשונה, להחדיר קולגן פברילי וחומצה היאלורונית ממוזערת לעומק העור במריחה.

 

מחקרים קליניים הוכיחו חדירות ויעילות של הרכיבים הפעילים

יחסי הגומלין המשלימים בין הקולגן הפרבילי והחומצה ההיאלורונית הממוזערת באו לידי ביטוי בתוצאות מחקרי המעבדה, שהצביעו על שיפור דרמטי במראה העור בהיבטים של לחות, מוצקות, גמישות, והפחתה ניכרת במראה הקמטים והקמטוטים.

המחקרים נערכו ע"י פרופ' לוברט ופרופ' ליפובסקי מאונ' בר אילן ותוצאותיהם תומכות בנתוני החדירות וכן בשיפור הדרמטי במדדי העור:

100% דיווחו כי העור רווי ולח יותר

94.55% דיווחו כי העור מתוח יותר

81.82% דיווחו על הפחתה בקמטים ובקמטוטים

96.36% נדהמו מהתוצאות לאחר 4 שבועות

96.36% דיווחו כי העור נראה קורן יותר

96.36% דיווחו כי העור חיוני ורענן יותר

198.85% יותר לחות תוך דקה

142% יותר לחות אחרי 12 שעות

38.16% יותר מוצקות לאחר 4 שבועות בלבד

37.43% יותר אלסטיות לאחר 4 שבועות בלבד

סדרת התכשירים החדשה REMICRONIZED מבית חוה זינגבוים מתבססת על הטכנולוגיות החדשניות ביותר למזעור ולהולכה תת עורית, ומציעה שיפור משמעותי במדדי העור ויעילות יוצאת דופן שהוכחה מחקרית.