מטפלת בעור מן השורש: שיטת הטיפול הדו עומקי מבית חוה זינגבוים חודרת לעומק העור

כשתכשיר קוסמטי מבטיח לך תוצאות, האם הוא מקיים? טיפול פנים שטחי בשכבת העור העליונה איננו מספיק כדי להבחין בשינוי אמיתי בעור הפנים. גלי איך חוה פיצחה את השיטה.

חוה זינגבוים | צילום: דודי חסון

מטפלת בעור מן השורש: שיטת הטיפול הדו עומקי מבית חוה זינגבוים

 כשאת מורחת קרם על הפנים, האם הוא באמת עובד? כשתכשיר קוסמטי מבטיח לך תוצאות, האם הוא גם מקיים? היום כבר ברור כי טיפול שטחי בשכבת העור העליונה איננו מספיק כדי להבחין בשינוי אמיתי בעור.  שיטת הטיפול הדו עומקי, שיטת טיפול ייחודית ופורצת דרך מבית חוה זינגבוים, מאפשרת לראשונה בעולם לטפל באופן ממוקד ויעיל בשכבות העור השונות, להחדיר רכיבים פעילים לשכבות העור העמוקות – ולהשיג תוצאות יוצאות דופן.

שיטת הטיפול הדו עומקית לעור הפנים | צילום: חוה זינגבוים

הקמטים מתחילים מבפנים

קמטים, קמטוטים, כתמים, רפיון, פצעונים – כל אלה הם ביטוי לתהליכים המתרחשים בעומק העור. מרבית תכשירי הקוסמטיקה הנמכרים בשוק מטפלים בשכבת העור העליונה, השטחית, ואינם מסוגלים לחדור דרכה. היות שהגורמים לבעיות העור מצויים בשכבות העור העמוקות, תכשירים אלה לא מסוגלים לספק פתרון יעיל ואמיתי לבעיות עוריות ולייצר תוצאות משמעותיות וארוכות טווח.

שיטת הטיפול הייחודית שפיתחה חוה זינגבוים מתבססת על טיפול עמוק וארוך טווח ועל טכנולוגיות פורצות דרך ובלעדיות בעולם, המאפשרות להחדיר רכיבים פעילים לעומק העור.

 

מעולם הרפואה לעולם הקוסמטיקה

את ההשראה לפיתוח שיטת הטיפול הייחודית ששינתה את פני ענף הקוסמטיקה בישראל, קיבלה חוה זינגבוים בקורס קוסמטיקה שהתקיים בבית החולים סקוט אנד וויט בטקסס. במהלך הקורס ביקרה חוה במחלקות שונות של בית החולים ולמדה לעומק על בעיות עוריות ועל הקשר שלהן למצבים רפואיים שונים. שם הגיעה חוה לתובנה משמעותית: טיפול יעיל הוא טיפול שמביא בחשבון את שורש הבעיה, את המקור שלה, ולא רק את הסימפטום.

את שיטת הטיפול הדו עומקי פיתחה חוה זינגבוים בשנת 1994. התובנה העומדת בבסיס השיטה מניעה את חוה עד היום לעסוק ללא הרף במחקר ופיתוח בתחום החדירות העורית, ולחפש טכנולוגיות חדשניות ופורצות דרך המאפשרות להחדיר רכיבים פעילים לעומק העור.

 

דרך רצופה אתגרים

לאורך חייה התמודדה חוה זינגבוים עם אתגרים רבים. בהיעדר נוכחות הורית נאלצה כבר בגיל צעיר לפלס את דרכה בעולם בכוחות עצמה, ובמהלך מסלול החיים הייחודי צברה תובנות רבות שסייעו לה בהמשך. היא למדה שאסור לה לוותר לעצמה ושהתשובות לקשיים המתעוררים בדרך מחייבות חשיבה לעומק. את התובנה הזו ואת היידע שרכשה מאוחר יותר בחו"ל שילבה חוה זינגבוים בשיטת הטיפול שפיתחה. לאורך כל הדרך ממשיכה חוה להתמודד בנחישות עם כל אתגר שניצב בדרכה באמצעות חשיבה מעמיקה ופתרון בעיות מן השורש.

שיטת הטיפול הדו עומקי המבוססת על פתרון בעיות לעומק, הביאה איתה בשורה חדשנית והוכיחה שאפשר להגיע לתוצאות יוצאות דופן בטיפול בבעיות עור.

 

טיפול פנים שחודר לעומק

שיטת הטיפול הדו עומקי מתבססת על ההבנה כי סימפטומים המופיעים על גבי העור הם למעשה ביטוי חיצוני לתהליך פנימי ועמוק יותר. הגורמים לכל בעיות העור נמצאים בשכבות העור העמוקות, וכדי לייצר שינוי משמעותי וארוך טווח במראה העור ובתפקוד שלו יש לטפל לא רק בסימפטומים, אלא גם בשורש הבעיה. טיפול בשכבות העור העמוקות במקביל לטיפול בשכבת העור העליונה, הנראית לעין, מאפשר לייצר שינויים מהירים ולשפר את נראות העור באופן משמעותי. מכאן שמה של שיטת הטיפול הדו עומקי: היא מטפלת בו זמנית גם בשכבת העור העליונה וגם בשכבות העור העמוקות.

 

חומרים פעילים ופורמולות פורצות דרך

בשנותיה הראשונות כקוסמטיקאית מתקדמת הבחינה חוה זינגבוים כי תכשירים קוסמטיים וטיפולי עור רבים מתבססים על רכיבים אגרסיביים הפוגעים בבריאות העור ובתפקודו התקין, או לחילופין מסתפקים בחוויית שימוש נעימה אך שטחית, ללא תוצאות ניכרות לעין וללא השפעה לטווח הארוך. כבר אז הרגישה חוה את החוסר בתכשירים יעילים המסוגלים לטפל בעור בלי לפגוע בו, כאלה המספקים פתרונות ארוכי טווח ותוצאות ניכרות לעין. בהתבסס על שיטת הטיפול הדו עומקי פיתחה חוה תכשירי קוסמטיקה מקצועיים המחדירים רכיבים פעילים לעומק העור, בזכות פורמולות פורצות דרך שהשאירו מאחור את חברות הקוסמטיקה הגדולות והמוכרות בעולם.

הרכיבים הפעילים שבתכשירי חוה זינגבוים חודרים לעומק העור על מנת לטפל בבעיה העורית הספציפית. כשמדובר באקנה, למשל, הרכיבים הפעילים חודרים אל זקיקי השערה כדי לטפל במקור הדלקת. כשמדובר בפיגמנטציה, רכיבי ההבהרה מגיעים אל המלנוציטים (התאים המייצרים פיגמנט) על מנת לעכב את תהליך ייצור המלנין כבר בתחילתו, ובעצם משמשים כמדכא מלנין. כדי לטפל בסימני הזדקנות העור, רכיבי לחות ואנטי אייג'ינג חודרים לאזור הצטלבות הדרמיס והאפידרמיס באמצעות טכנולוגיות מזעור ייחודיות.

 

כך עובדת השיטה

איך זה עובד בפועל? תאי עור חדשים ובריאים נוצרים בעומק העור, בשכבה שאינה גלויה לעין האנושית. שם גם נוצרות רוב בעיות העור: אקנה, כתמי פיגמנטציה, סימני הזדקנות ועוד. שיטת הטיפול הדו עומקי מטפלת בסימנים הנראים לעין, ובמקביל משגרת רכיבים פעילים בעלי חדירות עורית גבוהה ישירות אל מקור הבעיה העורית. הרכיבים הפעילים החודרים לעומק העור מטפלים בבעיה העורית מן השורש, מבצעים פעולת ריפוי וחידוש ומסייעים ביצירת תאי עור חדשים ובריאים.

הטיפול המקביל בשורש הבעיה ובסימפטומים שלה מספק פתרון מקיף, מלא וארוך טווח, המתבטא בבריאות העור ובמראה שלו.

 

מדוע תכשירי הקוסמטיקה שלך מאכזבים אותך כל פעם מחדש??

רוב תכשירי הקוסמטיקה המצויים בשוק מתבססים על רכיבים שאינם מסוגלים לחדור את שכבת העור העליונה, משתי סיבות: האחת –  המולקולות של אותם רכיבים גדולות יחסית לפתחי העור הטבעיים ולכן אינן יכולות לחדור דרכם. השנייה – גם כשאותם רכיבים עוברים תהליך מזעור, הפורמולה בה הם נתונים מונעת את חדירתם לעומק העור. לכן, גם כשהתכשיר מכיל רכיבים הידועים כיעילים, לא ניתן להסיק מכך כי הם אכן חודרים לעומק העור וממלאים את ייעודם.

תכשירים המכילים רכיבים אגרסיביים עשויים לחשוף שכבות עור ולחדור פנימה, אך הם נוטים לפגוע בבריאות העור ולכן ניתן להשתמש בהם לטווח הקצר בלבד.

מחלקת המחקר והפיתוח של חברת חוה זינגבוים מפתחת לאורך כל הדרך טכנולוגיות חדשניות המאפשרות חדירות גבוהה של רכיבים פעילים לעומק העור מבלי לפגוע בו: מזעור מולקולרי, מיקרו ספוגיות, שחרור מושהה ועוד.

 

המטרה: חדירות עורית

עקרונות שיטת הטיפול הדו עומקי מיושמים במגוון תכשירי החברה ופרוטוקולי הטיפול, והתוצאות חד משמעיות: התכשירים חודרים לעומק העור בלי לפגוע בו, מטפלים בבעיות העור מן השורש ומספקים תוצאות יוצאות דופן גם בטווח המיידי וגם בטווח הארוך. דוגמה לכך ניתן למצוא בתכשיר פורץ הדרך פרופסי, שפותח על-ידי חברת חוה זינגבוים בשיתוף אוניברסיטת בר אילן ופרופ' רחל לוברט. התכשיר מתבסס על טכנולוגיה חדשנית ובלעדית בעולם של מזעור מולקולרי, ומאפשר חדירה של חומצה היאלורונית ממוזערת לשכבות העור העמוקות. פעולתו הדו עומקית של התכשיר ניכרת במראה העור: מוצק, רענן וחלק יותר לאורך זמן.

 

להעביר את זה הלאה

כאמור, שיטת הטיפול שפיתחה חוה זינגבוים סחפה אחריה את ענף הקוסמטיקה. השיטה אפשרה להגיע לתוצאות יוצאות דופן בטיפול בעור, והבשורה עברה מפה לאוזן בקרב קוסמטיקאיות רבות שביקשו ללמוד את עקרונות השיטה. הביקוש הוביל לפתיחת בית הספר לקוסמטיקה של חוה זינגבוים , במסגרתו לומדות אלפי קוסמטיקאיות מדי שנה. במהלך הלימודים בבית הספר חולקת חוה זינגבוים את היידע העשיר שצברה, את עקרונות שיטת הטיפול ואת הפילוסופיה העומדת מאחוריה, כך שכל בוגרות בית הספר יכולות להציע ללקוחותיהן טיפול יעיל ותוצאות יוצאות דופן.

 

קוסמטיקה מקצועית, זה עובד: הדרך לעור פנים בריא עוברת דרך שכבות העור העמוקות. שיטת הטיפול הדו עומקי מספקת מענה מקצועי, מקיף וחדשני המבוסס על הטכנולוגיות המתקדמות ביותר בתחום הקוסמטיקה, ומאפשרת לחולל שינוי עמוק ואמיתי בעור הפנים.