עונה 4, פרק 1: סנט פטרסבורג

לירון רביבו ואוריאל יקותיאל פותחים את העונה הרביעית ביעד הכי מפתיע

זמן צפייה: 26:23
לירון ואוריאל בסנט פטרסבורג, עולים על אופנועים, מחליקים על הקרח ומצטרפים להפקת אופנה מקומית. בעזרת ההמלצות שלכם, הם מגיעים למקומות שלא חשבו שיגיעו אליהם, כמו מזרקה שבוחרת את מי להרטיב, שווקים זולים וייחודיים, מופע בלט קלאסי וסדנא להרגעת העצבים.

זה מתחיל בסיבוב בעיר בדרך הכי מדליקה: אופנועים צבעוניים. אוריאל בחר להרים עם אופנוע זהב עם נצנצים, ולירון - טוב, ניתן לכם רמז: זוכרים את בגד הים האגדי מהישרדות?


הם נחתו ישר בנייבסקי פרוספקט, שם הם ביקרו בשוק, חטאו בקצת שופינג ובקינוח שוקולדי מושלם - אבל אין באמת חטאים בחו"ל. הכל נמחק, בעיקר אחרי ביס מתוק במיוחד. אגב, אם בא לכם להוציא אנרגיה, או לפחות לשרוף את הביס באופן מקורי, קבלו: סדנאות עצבים בהם אתם עוטים אוברול מגן, נכנסים לחדר עמוס מכשירים ושוברים את הכלים כאוות נפשכם! קחו נשימה עמוקה ודמיינו את הפרידה האחרונה שלכם.


אחרי ששחררו קצת לחצים, לירון ואוריאל התפנו לחוות את החלק הקלאסי של סנט פטרסבורג: מופע בלט. הם התלבשו יפה ואפילו פגשו זמרת מקומית שיכולה לשיר בעברית - או משהו שנשמע קרוב מספיק. ואם כבר מופעים קלאסיים, השניים חזו בגשריה הנפתחים של העיר, מחזה מרהיב שמצריך השכמה לפני השמש. לגמרי שווה את זה. האטרקציה הבאה שחיכתה לשניים היא החלקה אמנותית על הקרח. אם חשבתם שזה מערב רק יכולות שיווי משקל מרשימות - חכו שתראו את התלבושות.


לירון ואוריאל קיבלו המלצה לביקור בהרמיטאז', מוזיאון אמנות עצום בגודלו ששימש גם כארמון מגורים. מסתבר שהוא מקום לא רע בכלל לגור בו - עובדה: האיש המבוגר ביותר בסנט פטרסבורג, מומיה בת אלפי שנים, נשאר לישון שם. נשאלת השאלה, כמה עולה חדרים והאם השכירות כוללת חשבונות? בכל אופן, השותפים שקטים. משם קפצו זוג הנופשים לגני פטרהוף המדהימים, בהם שפע מזרקות מרשימות. מה שבטוח, סנט פטרסבורג לא מתייבשת.


ואיזו דרך טובה יותר לחתום את החופשה המושלמת הזו, אם לא בפאב קרול - סיבוב פאבים! לירון ואוריאל הצטרפו לקבוצה גדולה ושמחה, וביקרו במועדונים ופאבים ברחבי העיר. אם אתם רוצים להכיר את המקומיים והתיירים שמתערבבים איתם, הצטרפו גם.

עד צפו, צפו בפרק המלא ממש כאן למעלה.

רוצים לבקר בסנט פטרסבורג? יש לנו את הדיל המושלם בשבילכם

ידעתם שביקור שלם נכנס בפליפגרם אחד? תראו את זה כאן