תחרות צילומי הריון

רוצות לתעד את הרגע הגדול, את הבטן התופחת, האופוריה והמשפחה המתהווה? שלחו לנו את תמונות ההריון שלכן, והתמונה היפה ביותר תזכה את בעליה בצילומי הריון מקצועיים

רוצות לתעד את הרגעים הבלתי נשכחים של תקופת ההריון? שלחו לנו את התמונות שלכן והשתתפו בתחרות הצילומים של nana 10.

כיצד עושים את זה?

בחרי תמונה טובה שלך במהלך ההריון (ברזולוציה גבוהה) ושלחי אלינו בצירוף פרטים אישיים: שם, שם משפחה, גיל, שבוע ההריון, מספר ילדים בבית, מייל, וטלפון לחזרה. התמונות הטובות ביותר שיבחרו על ידינו, יעלו לאתר לבחירת הגולשים. (שליחת המייל בצירוף הפרטים, מהווה אישור מצידך לפרסום התמונה באתר) התמונה המנצחת תזכה את בעליה בתמונות מקצועיות ע"י הצלמת שירי כבודי אביב - צלמת הריון ומשפחה.

טיפים לצילום במהלך ההריון, מאת שירי כבודי - אביב:

באיזה שלב מומלץ להגיע?

ובכן הזמן האידיאלי להגיע לצילומים הוא משבוע 28 שבו הבטן כבר מוצגת בגאווה ועד שבוע 36. כמובן שזהו לא חוק בספר חוקי ההריון, ולכן עדיף שכל אחת תגיע מתי שהיא מרגישה הכי בנוח. מי שמרגישה שהבטן כבר מספיק גדולה ולא רוצה למשוך עד הסוף תגיע בשלבים המוקדמים יותר ומי שהבטן שלה עוד קטנה ולא מורגשת תחכה קצת. בעיקר זה תלוי בהרגשה הכללית והפיזית של איך את מרגישה היום.

עם או בלי בן זוג?

מוכרת התופעה שלא כל בני הזוג אוהבים להיות באור הזרקורים. לכן, במידה ובן הזוג מסרב, אפשר רק להגיע איתו לסטודיו כמלווה, אולי יהיה לו פתאום חשק לתמונה או שתיים. במידה והוא ממש לא מעוניין, אפשר תמיד להגיע לבד או עם חברה, בת דודה אחות או אמא.

המראה הטבעי, כן או לא?

נשים רבות שמדברות איתי לפני ההגעה לצילומים, בדרך כלל מעלות את הסוגייה, האם כדאי להגיע מאופרת וללכת לספר לפני. כמובן שאין תשובה אחת חד משמעית. מי שבדרך כלל אינה מתאפרת ביום יום יכולה להגיע בלי איפור. המראה הטבעי מתאים מאוד לצילומים מסוג זה. כיום קיימת בכל סטודיו פינת איפור ולכן אפשר להביא איפור מינימלי למקרה שבכל זאת תרצי להדגיש את השפתיים ולעגל את הריסים. מצד שני, יום צילומים הוא כמו יום כייף, סוג של אירוע חגיגי, ולכן איפור וסידור השיער (בצורה עדינה) יכול להוסיף גם להרגשה ולמצב רוח, וכמובן שלאיפור יש את היתרונות שלו בצילומים. מה שהכי חשוב הוא שתאהבי את מה שאת רואה ותתחברי למי שאת.

העלמת סימני מתיחה דיגיטלית

בנות אתן יכולות להיות רגועות. בעידן הדיגיטלי של ימינו, ניתן להעלים סימנים לא רצויים כמו סימני מתיחה, עקיצות, צלקות ופיגמנטציה בעור. הליטוש הוא עדין וכל צלם /ת מציעים את השירות.

גלריית צילומי הריון