לאחר שניצל מהטבח במסיבה - נבו יזם פרויקט טיפולי עבור נפגעי פוסט טראומה

נבו שאוליאן שרד את מסיבת הדמים ברעים והחבר הכי טוב שלו, עידן שתיוי, עדיין מוגדר כנעדר. בימים אלה נבו הקים קמפיין ייחודי, יצירת כלי מוזיקה במטרה לעזור לנפגעי פוסט טראומה. הוא תורם את הכלי שיצר לכל נפגעי המסיבה והעוטף בכדי לתת להם כלי לוויסות עצמי שתמיד יהיה נגיש עבורם: "כך הם יכולים לקחת בעלות על המתחים שלהם"

זמן צפייה: 09:44

בבוקר השבעה באוקטובר נבו שאוליאן הגיע לנגן במסיבה בקיבוץ רעים, אבל בדיוק שעלה לבמה התחיל ירי הטילים. הוא היה עם חבר נוסף, עידן שתיוי, שהלך לעזור לחבורה של אנשים ברכב אחר, שם הדרך של נבו ועידן התפצלה, ומאז עידן מוגדר נעדר. על הניסיון להינצל בתוך כל התופת עידן מספר: "קשה להעביר את התחושות במילים, בייחוד שהאירוע עדיין לא נגמר ואני עדיין לא יודע איפה חבר שלי נמצא".

כתבות נוספות:

נבו הגיע לפסטיבל במטרה לעשות מוזיקה טובה ולשמח אנשים, ועכשיו הוא משתמש במוזיקה כדי לעזור לאנשים שמתמודדים עם טראומה. "אני והצוות שלי מייצרים כלי נגינה מדיטטיבי שאנחנו פיתחנו ויצרנו ודרך הדבר הזה הבנו כמה צלילים יכולים להפחית סטרס וכמה זה עוזר", הוא מספר. לדבריו, "יצרנו כלי שעוזר לאנשים לקחת בעלות על המתחים שלהם, שזה אומר שהם לא צריכים להיות עם רופא כל הזמן או תחת כדורים כדי שיהיה להם משאבים להירגע".

הצוות של נבו יצר כלי שהם הולכים לתרום לכל מי שנפגע במסיבה ובעוטף. "מלבד הכלים, אנחנו נותנים גם הדרכות, ליווי וטיפול לכל הנפגעים". נבו מוסיף, "הגוף שלנו עשוי ממים, הצליל נספג בגוף בקלות ועוזר לווסת את מערכת העצבים. לפעמים כשאתה נמצא בבית וחווה התקף חרדה, כלי מהסוג הזה עוזר לך לווסת את עצמך ונותן לך משאב שיהיה לך תמיד נגיש, מוזיקה".