לקראת עונת החתונות: 10 המשקאות האלכוהוליים עם הקלוריות הכי נמוכות

בין אם אתם אוהבים יין, בירה או קוקטיילים מפוארים, הנה מדריך מהיר לאפשרויות הבריאות ביותר שתוכלו להזמין בעונת החתונות הקרובה (או להכין בבית)

שתיית אלכוהול

אחרי יום עמוס במשימות הגיוני שתרצו לסיים את היום עם משקה, אבל קל לשכוח מאותם קלוריות נוזליות שאנחנו לוגמים. ולפני שאתם יודעים את זה, חיבלתם בתוכנית האכילה הבריאה שהנחתם לעצמכם.

"קלוריות מאלכוהול יכולות להתאסף במהירות", אומרת כריסטי בריסט, הבעלים של מגזין Health האמריקאי. "ומכיוון שאלכוהול אינו מספק חומרים מזינים או ממלא, קלוריות אלה הן בדרך כלל בנוסף למה שאתם כבר אוכלים ושותים."

עוד ב"בריאות"

מה לעשות אם נדבקתם בקורונה בזמן הנסיעה: 8 טיפים לחזרה למסלול

התקופה הזאת בשנה: 5 טיפים למניעת עקיצות ועוד כמה שתוכלו לדלג עליהם

איך להיפטר משיהוקים? מצאנו 6 שיטות יעילות במיוחד

 

בעוד שצורות אלכוהול מסוימות מכילות מספר לא מבוטל של קלוריות בפני עצמן, נושא גדול בכל אלה הוא קוקטיילים, רבים מהתוספות של המשקאות האלכוהוליים עשירים בסוכר ואינם מספקים תועלת תזונתית.

החדשות הטובות הן שאתם לא צריכים להחליף את השרדונה בכל פעם שאתם רוצים לחגוג. פשוט קבלו החלטות נבונות יותר בכל הנוגע לבחירה מה לשתות. כדי לחתוך קלוריות ברוב המשקאות, אתם יכולים לשחק ביחסי המרכיבים. מומלץ לנסות טריקים כמו להוסיף עוד קרח או מים מוגזים, שאין להם קלוריות, להוסיף למשקה שלך מיץ פירות טרי ללא תוספת סוכרים ולנסות ממתיק טבעי כמו סטיביה במקום סוכר או סירופ רגיל.

*נערך ותורגם מאתר health