רוצים לרדת במשקל מהר? תאכלו כמו תינוק

אנחנו לא הולכים לייעץ לכם לחזור לבננות מרוסקות, צנצנות מזון לתינוקות וכפות זעירות, אבל ילדים עשויים לעזור לנו לחשוב על כל הנוגע להרגלי אכילה בריאים

Happy,little,asian,child,girl,eating,yogurt,spoon,in,mouth.delicious,

הרגל תינוקות: אני אוכל לאט, ומתענג על כל ביס

שיעור למבוגרים: לאכול ביס אחד בכל פעם, לקחת ביס קטן וללעוס הרבה.

אכילה איטית יותר של האוכל עוזרת לנו לאכול פחות ממנו. חוקרים מאוניברסיטת מזרח אילינוי נתנו לשתי קבוצות של משתתפי המחקר אגוזי פיסטוק; האחד קיבל את האגוזים כבר קלופים, והשני נאלץ להסיר את הקליפה שלהם (וכך אכל לאט יותר).

הסט הראשון לקח 211 קלוריות בממוצע, בעוד השני רק 125 קלוריות - אבל שתי הקבוצות דירגו את רמות המלאות והשביעות הרצון שלהן בדיוק זהה.

הרגל תינוקות: אני מנסה מאכלים חדשים

שיעור למבוגרים: במקום להזמין את הירוקים הרגילים שלכם, קחו את הקייל. ניסוי עם מזונות חדשים נותן שילוב מגוון יותר של חומרים מזינים, נוגדי חמצון וויטמינים. ככל שהתזונה שלכם מגוונת יותר, כך ייטב.

אחד המחקרים הראה שאכילת הרבה ירקות שונים יכולה לעזור להפחית את הסיכון לסוכרת. עדיין אומרים איכס? קחו דף מהורים לילדים בררנים והמשיכו להציג מחדש את המאכלים הפוגעים, להתנסות במתכונים שונים עד שתמצאו אחד טוב. תנו לזה חמש הזדמנויות לפני שאתם ממשיכים הלאה.

עוד ב"בריאות"

כדאי להכיר: כל מה שאתם צריכים לדעת על מחלות אוטואימוניות

זה הדבר הראשון שאתם צריכים לעשות כשאתם מתעוררים

נקניקייה אחת דופקת 36 דקות מהחיים שלכם - עדיין תאכלו אותה?

 

הרגל תינוקות: אני אוכל - ואולי אפילו אהנה - מאכלים שאני לא יכול לראות או לטעום

שיעור למבוגרים: הכניסו מרכיבים בריאים לשייקים (כמו שייק בננה-שוקולד שלנו), הפכו את הפירות והירקות לנוחים יותר, גם על ידי שמירה על השיש או חתוכים בקדמת המקרר. כפי שדיווח לאחרונה הוול סטריט ג'ורנל, מותגי מזון לתינוקות אופנתיים אפילו משווקים למבוגרים כעת.

הרגל תינוק: כשאני שבע, אני דוחף את הצלחת (או יותר טוב, זורק את האוכל שלי על הרצפה)

שיעור למבוגרים: לפני שתגיעו לשניות, המתינו 20 דקות כדי לראות אם אתם עדיין רעבים או אם הבטן שלכם פשוט לא נתנה למוח לדעת שסיימתם. בנימה דומה, אל תאכלו כי אתם חושבים שהגיע הזמן לאכול; אכלו אם אתם מרגישים רעב. ילדים יודעים באופן אינטואיטיבי מתי הם צריכים אוכל.

הרגל לתינוק: לשבת ליד השולחן הגדול זה מרגש ומהנה!

שיעור למבוגרים: זוכרים את קערות רחוב סומסום וכלים בצורת משאית כשהייתם ילדים? הוציאו את המקבילה למבוגרים, כלומר הצלחות וכלי הכסף היפים שלכם, וכוסות חגיגיות. זה יהפוך את האכילה ליותר חוויה להתענג עליה.

*מקור - thehealthy