מג'יק מציגה רבעון שמיני של צמיחה: הרווח זינק ב-60% ל-4 מיליון דולר

הכנסותיה של חברת התוכנה ברבעון השלישי של 2011 עלו ב-34% לרמות שיא של 30 מיליון דולר

חברת התוכנה מג'יק מקבוצת פורמולה מדווחת הבוקר על תוצאותיה הכספיות לרבעון השלישי של 2011. מג'יק רשמה רבעון שמיני במספר של עלייה דו-ספרתית בשורות ההכנסות והרווח.

הכנסות החברה עמדו על 30 מיליון דולר ברבעון, עלייה של 34% לעומת ההכנסות ברבעון השלישי של 2010. בשורה התחתונה, זינק הרווח הנקי non-GAAP (רווח מתואם, שלא על פי כללי החשבונאות המקובלים בו נוהגות להשתמש החברות הנסחרות בארה"ב) של מג'יק ב-60% לעומת הרבעון המקביל, ל-4 מיליון דולר או 0.11 דולר למניה בדילול מלא. הרווח התפעולי שמציגה מג'יק עומד על אותו שיעור.

מג'יק נסחרת בבורסות ת"א ונאסד"ק ומפתחת פלטפורמת פיתוח יישומים ואינטגרציה. פלטפורמת ה-iBOLT שלה מאפשרת ניהול תהליכים עסקיים וקישור בין מערכות המידע הקיימות בארגון בהספקי פיתוח גבוהים. למג'יק 2,500 שותפים עסקיים וכ-5 מיליון משתמשי קצה. מתוך 650 עובדי החברה רק כ-50 עובדים במטה בישראל, המהווה מרכז פיתוח. מרכז הפיתוח השני ממוקם בהודו. 200 עובדים נוספו לחברה ב-2010 בעקבות רכישת חברה אמריקאית, ומאז הרכישה היא החלה במגמת הגידול.

ביום שני השבוע דיווחה מגי'ק כי היא רוכשת את פעילות ה-AppBuilder של בלופניקס הישראלית - תמורת 17 מיליון דולר. נתח הפעילות הנרכשת מהכנסותיה של בלופניקס עומד על 20%, ושווי השוק של החברה כולה עומד על 19.5 מיליון דולר, נכון ליום דיווח העסקה. מבחינה תזרימית, גדלה קופתה של מג'יק ב-1.6 מיליון דולר בלבד במהלך הרבעון השלישי, ונכון לסוף יוני נמצאו בקופתה מזומנים בשווי של 46.6 מיליון דולר.

גיא ברנשטיין, מנכ"ל מג'יק, אמר כי בחברה "צופים גידול משמעותי באימוץ טכנולוגיות הענן והמובייל של החברה, המהוות נדבך מרכזי באסטרטגיית ה-IT של ארגונים. בנוסף, נמשיך לבצע רכישות אסטרטגיות של טכנולוגיות, כמו העסקה עליה הודענו באחרונה, אשר יחזקו את מיצוב החברה כספקית גלובלית של פלטפורמות פיתוח יישומים".