ספיישל גוגל+ מדריכים, פרשנויות, ניתוחים והמלצות

דיגיטל פטרול - הקדימו להירשם וקבלו את המהדורה העדכנית

כשגוגל העלתה לאוויר את גוגל+, היא עשתה מאמצים כבירים להרחיק מהרשת החברתית החדשה שלה עסקים ומותגים. עכשיו הגיע הזמן - והיא פתחה את הדלתות. ההשוואה עם עמודי האוהדים של פייסבוק בלתי נמנעת, אבל בכל זאת יש הבדלים בין שני המוצרים. שישה אייטמים במהדורה הזו מוקדשים למהלך הזה.

עוד במהדורה: חצי מהקמפיינים במדיה חברתית לא זוכים לתשומת לב, נייקי מזכירה ש"כדורסל אף פעם לא נגמר" - ועוד.

האייטמים האלה ואחרים נלקחו כולם המהדורה האחרונה של הניוזלטר של TheMarker למקצועני תעשיית הפרסום והשיווק המקוון: דיגיטל פטרול. הירשמו וקבלו את המהדורה שתצא היום ב-12:00 (לרישום הקליקו כאן).

מקורות המידע לניוזלטר הם בלוגים ומקורות אינטרנטיים מובילים אחרים המתמקדים באירועים בענף. הניוזלטר יכול לשמש אנשי מקצוע במשרדי אינטראקטיב ומשרדי פרסום - פלנרים, מנהלי תקציבים, מנהלי קריאייטיב, מנהלי פיתוח עסקי, מנהלי מדיה, סופרווייזרים, מנהלי אסטרטגיה, מנהלי מכירות וקופירייטרים; וכן אנשי מקצוע מתחום השיווק - מנהלי שיווק, מנהלי פרסום, מנהלי תקציבים, מנהלי קשרי לקוחות, מנהלי פיתוח ואסטרטגיה ועוד.

הניוזלטר מופץ בתדירות של פעם בשבוע, ביום שני. הניוזלטר עוצב כך שלא יכלול תמונות, המקשות לעתים על טעינתם של ניוזלטרים, וכך שיכלול כמה שיותר מידע רלוונטי, עדכני ותמציתי.

כל אייטם בניוזלטר מפנה למקורות שממנו הוא נשאב, מה שמאפשר העמקה והיכרות רחבה עם מיגון המקורות הרלוונטיים לענף המצויים באינטרנט. הניוזלטר נכתב על ידי נתן ליפסון, מנהל האסטרטגיה והפיתוח המערכתי של אתרי TheMarker.

לרישום לניוזלטר הקליקו כאן
.