פייסבוק החדש: המדריך למשווקים

דיגיטל פטרול - הקדימו להירשם וקבלו את המהדורה העדכנית

ביום חמישי ביצעה פייסבוק את העדכון החשוב ביותר שלה, אחרי הפתיחה של הרשת לפיתוח אפליקציות על ידי מפתחים חיצוניים, במאי 2007. המנגנון המרכזי, טיימליין, משנה את הדרך שבה חברי הרשת מוצגים זה לזה והשינויים העתידיים עבור המשווקים יתבססו על המנגנון הזה. עוד במהדורה: מדוע אוהדים עושים לכם "Unfriend" בפייסבוק, מדדי הביצוע החדשים לאינטרנט שהוצעו על ידי ענקיות הפרסום העולמיות - ועוד.

האייטמים האלה ואחרים נלקחו כולם המהדורה האחרונה של הניוזלטר של TheMarker למקצועני תעשיית הפרסום והשיווק המקוון: דיגיטל פטרול.

הירשמו וקבלו את המהדורה שתצא היום ב-12:00.

מקורות המידע לניוזלטר הם בלוגים ומקורות אינטרנטיים מובילים אחרים המתמקדים באירועים בענף. הניוזלטר יכול לשמש אנשי מקצוע במשרדי אינטראקטיב ומשרדי פרסום - פלנרים, מנהלי תקציבים, מנהלי קריאייטיב, מנהלי פיתוח עסקי, מנהלי מדיה, סופרווייזרים, מנהלי אסטרטגיה, מנהלי מכירות וקופירייטרים; וכן אנשי מקצוע מתחום השיווק - מנהלי שיווק, מנהלי פרסום, מנהלי תקציבים, מנהלי קשרי לקוחות, מנהלי פיתוח ואסטרטגיה ועוד.

הניוזלטר מופץ בתדירות של פעם בשבוע, ביום שני. הניוזלטר עוצב כך שלא יכלול תמונות, המקשות לעתים על טעינתם של ניוזלטרים, וכך שיכלול כמה שיותר מידע רלוונטי, עדכני ותמציתי.

כל אייטם בניוזלטר מפנה למקורות שממנו הוא נשאב, מה שמאפשר העמקה והיכרות רחבה עם מיגון המקורות הרלוונטיים לענף המצויים באינטרנט. הניוזלטר נכתב על ידי נתן ליפסון, מנהל האסטרטגיה והפיתוח המערכתי של אתרי TheMarker.

לרישום לניוזלטר הקליקו כאן.