סימני גז בקידוח הימי "דולפין1" - 110 ק"מ מערבית לחיפה

השותפות אבנר, דלק קידוחים, רציו ונובל אנרג'י לא הכריזו על כמות הגז המוערכת אך על פי הדו"ח שקדם לקידוח, הכמות הוערכה בכ-0.55 טריליון רגל מעוקבת

סימני גז ראשונים גם בקידוח הימי "דולפין1" הנמצא ברישיון חנה - כך דיווחו הבוקר השותפות ברישיון אבנר (22.5%), דלק קידוחים (22.5%), רציו (15%) והמפעילה נובל אנרג'י האמריקאית (40%). השותפות לא  הכריזו על כמות הגז המוערכת במקום, אך על פי הדו"ח שקדם לקידוח, הכמות הוערכה בכ-0.55 טריליון רגל מעוקבת. לפי השותפות, מדובר בסימני גז מהשכבה העליונה בלבד. בעוד כשבוע, לאחר שינותחו הנתונים, יפורסמו התוצאות.

בשטחו של רישיון חנה נמצא גם מבנה הגז הענק "לוויתן", שנמצא בדצמבר 2010 המכיל 16 טריליון רגל מעוקבת (TCF). דולפין1 ממוקם כ-110 ק"מ מערבית לחיפה וטרם הקידוח הכריזו השותפות כי קיימת בו הסתברות של 73% להימצאות גז טבעי. "דולפין1" התבצע אל שכבת הקרקע מיוקון תחתון ואוליגוקן עליון, הנודעים כ"חולות תמר" בעומק סופי של 6,000 מטר (1,560 מטר מים מתוכם) בתקציב שהוערך לפני הקידוח בכ-51 מיליון דולר.

אם יוכרז דולפין 1 כתגלית, תהיה זו תגלית הגז הטבעי השישית בישראל, אחרי תגליות מאיר B ונועה הסמוכות לאשקלון שהתגלו לפני כעשור, תמר ודלית שהתגלו בינואר 2009 ותגלית לויתן. בכל תגליות הגז הטבעי שותפות נובל אנרג'י והשותפויות (דלק קידוחים ואבנר) מקבוצת דלק שבשליטת יצחק תשובה.