היום ה-45: משימת שבוע הגמר הסתיימה

הדיירים סיימו בהצלחה את משימת שבוע הגמר. האח הגדול מפתיע אותם עם מסיבה בחצר הבית. בעוד יומיים תתקיים הדחה כפולה, במהלכה ניפרד משני דיירים ותיקים | כל העדכונים מבית האח הגדול

זמן צפייה: 02:59
24:00 הדיירים מתקשים להישאר ערים בחצר, בן זיני מציע שמחר הם יכינו על הבוקר שקשוקה. עדי מבקש לשדרג את השקשוקה בכך שישימו חריף בתוך השקשוקה. אסף נזכר שאמא שלו הייתה שמה עלי דפנה בתוך השקשוקה כאשר מציע לדיירים שהם יעשו זאת גם. ויקי בשוק מכך ואומרת לו שזה ממש לא מתאים לשקשוקה. בינתיים, אסף יוצא אל החצר עם אוכל. ויקי מבחינה בכך ואומרת לאסף: "אם לא היה אוכל בבית היית מתחרפן". מוסיפה ואומרת: "גם כשיש אוכל בבית אתה אוכל שטויות" חלק מהדיירים מתקשים להירדם. כאשר שי חי יוצא החוצה, ומתלונן על כך שקשה לו להירדם בגלל שהאורות דלוקים בחדר השינה. בהמשך שי חי שואל את הדיירים אם יצא להם לשמוע את אורלי ישנה, בזמן שהוא צוחק ואומר שהיא כל הזמן מתהפכת במיטה ומשמיעה קולות. במטבח, בן זיני ועדי מכינים לעצמם לאכול. כאשר עדי פותח את הטוסטר מגלה שישנם פריכיות. עדי אומר לבן זיני: "אתה לא נורמלי, מי שם פריכיות בתוך הטוסטר?" בן זיני אומר: "זה נראה לי טעים". 23:00 שי חי: "עשינו כולנו דרך יפה בחצר, שי חי אוכל בצל ירוק. הוא מסביר: "זה לא כמו בצל רגיל או שום. זה הרבה פחות מסריח. יש לזה טעם רענן". ויקי אומרת שהיא לא מסוגלת לאכול ככה בצל ומוסיפה: "זה רענן בסלט". שי חי מספר: "כשהייתי ילד בן 6 הייתי שותל בצל ירוק בחצר, זה היה התחביב שלי. הייתי קוטף אותו ומביא לאמא שלי והיינו אוכלים את זה ככה, טרי". אורלי: "אמא שלי מבשלת את זה ואנחנו אוכלים את זה הרבה בחביתות ירק". הדיירים משוחחים על קוסמטיקה ועל ניתוחים פלסטיים. עדי: "תמיד מצחיק אותי שקרם של 50 שקלים וקרם של 500 שקלים, עושים את אותה עבודה". ויקי: "אם נוצר קמט, שום קרם לא יכסה אותו". ויקי ממשיכה ואומרת: "לא בא לי להיות בת 60 עם פנים של בת 16, אני לא הולכת לצאת עם אחד בן 18". כל קמט מסמל משהו. זה הגיל שלי ואני מכבדת אותו". עדי בתגובה: "מה לגבי נשים שלא טוב להן עם עצמן?". ויקי: "אני לא נגד. אבל מקלחת, טיפוח וריח טוב זה מה שעושה לי את זה. לא אוהבת שהפנים מתוחות עד כדי שהן לא יכולות לחייך והצוואר שלהן מדולל. אתה רואה שיש התערבות". שי חי סופר את הימים עד היציאה הביתה: "רביעי או שבת, ככה או ככה, עשינו כולנו דרך יפה". עדי: "שיעבור כבר". שי חי: "יעבור, תהיה חזק. אבוללה סגר איתך סולחה, יותר מזה?". בן זיני מדבר על הגעגועים לבית: "אני רוצה את המשפחה, את טיילור, את הכלב". הוא מספר שיש לו הופעה יומיים אחרי הגמר. ויקי: "וואו, איזה צרחות יהיו שם". בן זיני: "ככה או ככה יש צרחות. אולי הפעם יהיו גם ההורים". בן זיני מספר על אימהות שרבות אחת עם השניה בקניונים, מי מצטלמת איתו קודם. עדי מספר על התוכניות עם אשתו: "אני רוצה לעשות טיול, פשוט לנסוע. מה שבא לה. משהו סבבה, לא מוזיאונים. משהו עם פינוקים". ויקי מציעה: "תאילנד". עדי: "אם היא רוצה תיאלנד, אנחנו נוסעים. עם כל המשפחה זה תיק, זה בלאגן. אבל זה יכול להיות מדהים".
שי חי, האח הגדול VIP
בצל ירוק עם טעם מרענן. שי חי
22:00  נטלי על המפגש הקרב עם בנה, ריף: "אני אצטרך להחזיק את עצמי לא לבכות או להתפרק" בחצר, אסף נזכר במשימה בה הדיירים היו מחופשים לזקנים ואומר לעדי: "אני לא מבין איך היית משרת יום שלם ולא התעצבנת". עדי בתגובה: "הייתי עצבני רצח ונשכתי שפתיים". נטלי חושפת: "לא שתיתי שעות בשביל לא לעצבן אותך". בהמשך, הדיירים מדברים על הרגלי השתיה שלהם. אסף מספר שבשבתות הוא שותה ערק עם לימונדה או אשכוליות, כמו אבא שלו. אסף: "אבא שלי מלך, לא דיברתי עליו מספיק פה. אני שטותניק בזכותו". ויקי מספרת שהיא לא שותה אלכוהול בכלל: "אני יכולה להיות מסטולית בלי שתיה. למה לשתות?". אורלי מדברת על ריף, הילד של נטלי: "את תראי אותו שונה, הם משתנים מהר בגיל הזה". נטלי: "אני לא מצליחה לעכל את זה שאני עומדת לפגוש אותו. אני אצטרך להחזיק את עצמי לא לבכות או להתפרק". אורלי מבקשת מנטלי שתדאג שיצלמו את רגע המפגש, כדי שתוכל לראות אחר"כ את הסרטון. נטלי: "זה אחד הרגעים המרגשים, ברור שאני אפרסם את זה". אסף שואל את אורלי אם ישמרו על קשר. הוא אומר לה: "אני אתן לך את הוואטס אפ שלי ונדבר". אורלי אומרת שתיקח את המספרים של כולם. נטלי: "בואו נחכה חודש לפחות. תנו לי להתגעגע". אורלי: "אני שבוע צריכה רק לישון".
אסף גורן, האח הגדול VIP
סיים את משימת שבוע הגמר בהצלחה. אסף גורן
21:00 בן זיני על היום שאחרי האח הגדול: "אני אתרפק על הרגעים פה הדיירים מדברים על הימים הראשונים שלהם בבית האח הגדול. עדי מודה: "אני לא זוכר את הימים הראשונים". ויקי תוהה: "מהיום הראשון בישלתי?".  עדי משיב בחיוב ומוסיף: "מההתחלה את ולירן נהייתם המנהלים של המטבח". אורלי מספרת שמאז הימים הראשונים בביוב, היא לא מסוגלת לפתוח קופסת טונה: "ייקח לי זמן לאכול את זה שוב". עדי נזכר גם הוא בזמן שבילה בביוב. אסף: "שרדת שם". עדי: "כל יום התחננתי לאח, בכל מצלמה אפשרית, שיעיף אותי משם". בהמשך, בן זיני חושף: "אני אתרפק על הרגעים פה, אבל אני לא ארצה לחזור לפה". עדי: "זה מטורף, לא תיארתי לעצמי שזה כזה קשה". אסף מתעניין מה קשה לעדי בבית. עדי: "השעמום, הריחוק מהבית". בן זיני מכריז: "אני רוצה כבר לראות את המשפחה שלי". עדי מספר לאסף על התקופה בה הוריו התגוררו בשכונת כרם התימנים, כאשר עוד נחשבה לשכונה ענייה: "היום נראה אותך קונה מדרכה שם". עדי חושב על הילדה שלו: "בטח היא גדלה חבל"ז. כל יום בלעדיה זה פספוס". על הילדים שלו הוא אומר: "איך שאני חוזר, אני רוצה לקחת אותם לאן שירצו". שי חי ואסף יושבים בפינת עישון. שי חי: "ספר לי עליך. כל דבר, מה שאתה רוצה. אני רוצה לשמוע". אסף מספר לשי חי על טקסים קבועים שאימץ לעצמו: "כשאני עולה למעלית, אני עושה עמידת ידיים". שי חי מתעניין מה קורה אם אנשים רוצים לעלות. אסף משיב: "אני צריך לרדת לפני שהיא עוצרת". אסף ממשיך ומספר על טקס נוסף: "לפני השינה אני אוכל 4 כפות של טחינה גולמית או חמאת בוטנים". שי חי: "גם בחוץ אתה עושה את זה"?. אסף: "אני אוהב את זה, לא התחלתי עם זה פה. אני הולך לישון בלי לצחצח שיניים, שיישאר לי הטעם". שי חי: "חמאת בוטנים זה הדבר האהוב עלי בעולם. זה הולך הכי טוב עם גזר, מי שלא ניסה לא יודע. זה גורמה". לרגל סיום המשימה האחרונה, האח הגדול מפתיע את הדיירים עם מסיבה בחצר, שכוללת מוזיקה ושתייה.
20:00 אורלי נזכרת בתקופה שאחרי פרשת קצב: "הרבה זמן לא עבדתי הדיירים נזכרים ביום שבו אסף הודח מבית האח הגדול כמתיחה. עדי מספר לאסף איך הגיבו כשהוא יצא מהבית: "היה יום שלם דיכאון פה". מאוחר יותר, אסף נזכר בשיחה שהייתה לו עם סבתא שלו ומספר: "אנחנו בדרך כלל מדברים 4 פעמים ביום". אורלי: "איזו גזעית היא נשמעת". הדיירים משוחחים על בעלי חיים. אורלי פוסקת: "אין לי בעיה עם שום חיה, רק עם נחש. עדי שואל אותה מה לגבי עקרב. אורלי בתגובה: "אני יכולה להחזיק אותו ביד". ויקי משתפת את הדיירים בתחביב מיוחד שיש לה: פתרון תשחצים, "אני קונה בכוונה את אלה שיש להם תשובות בסוף, כדי ללמוד". ויקי ממשיכה ואומרת שתשחצים טובים לזכרון. אורלי מסכימה: "זה תרגיל למוח". בהמשך, ויקי מספרת לדיירים על התקופה בה הייתה פעילה במאבק ועל התרומות שקיבלה לטובת הפעילות. ויקי: "החזקנו את המאבק בזכות אנשים טובים". היא ממשיכה ונזכרת: "היה מישהו שביקש ממני לא לחזור הביתה. הוא שאל אותי כמה אני מרוויחה ואמר- כל יום שאת פה, אני משלם לך כפול". אורלי מספרת לדיירים על הקושי שהיה לה למצוא מקום עבודה, אחרי פרשת קצב. אורלי: "הרבה זמן לא עבדתי. ההורים שלי נתנו לי כסף, אבל אלה לא חיים לבחורה בגילי. אחר"כ נכנסתי לחברת נדלן, המנהל לא ידע מי אני. כשהוא גילה לבסוף, זה לא עניין אותו". אסף מדבר על זה שישנם דיירים בעונות אחרות, שנשארים ארבעה חודשים בבית. עדי בתגובה: "מי שמסיים פה, מגיע לו צל"ש".   19:00 פתאום אהבה  עדי קורא בתורה, נטלי, אסף, בן זיני ואורלי יושבים סביבו ומאזינים. לאחר מכן, הדיירים משוחחים על שיעורי תורה ועל קבלה. בן זיני משתף: "אם אני אלמד קבלה, זה יהיה מאהבה. אני לא רוצה לעשות את זה כי אני מפחד ממה שיקרה אם לא אעשה". נטלי: "השואה עירערה אותי. מצד שני, ניצלנו וגדלנו שוב". עדי: "בעיניים של בן אדם זה מזעזע, בעולם הרוחני אנחנו לא יודעים מה הסיבות". בן זיני אומר לעדי: "בזכותך, מעכשיו כל חג אני ארצה לדעת מה המשמעות מאחוריו". הדיירים משוחחים על המשימה שהייתה מוקדם יותר. אורלי: "איזו גאונות זאת הייתה". נטלי: "זה עשה טוב". ברחבי הבית מושמע השיר "פתאום אהבה" של איתי לוי. בן זיני מספר שזה השיר שלו ושל טיילור. הוא רוקד עם אסף ונטלי בחצר.
18:00 שי חי: "זה הבית הכי טוב שהיה פה, בכל העונות הדיירים משוחחים על המשימה שנגמרה. שי חי מודה: "הכאיב לשמוע את המשפט 'בזאת הסתיימו שידורינו'. זה הבית הכי טוב שהיה פה, בכל העונות". עדי מתייחס לפופולאריות של התוכנית ולאהדת הצופים: "אני מת לדעת מה הולך בחוץ". בהמשך, ויקי, נטלי ועדי יושבים בחצר ומנסים לנחש מה עוד מצפה להם לקראת הגמר הגדול. בחדר השינה, בן זיני שוכב במיטה במצב רוח עגמומי. ויקי מנסה לעודד אותו, ללא הצלחה.
17:00 עדי מופתע ע"י אישה שהכיר לפני 30 שנה  שי חי מראיין את ויקי. הוא שואל אותה על הקשיים שלה בבית. ויקי משתפת: "אני אף פעם לא ישנה בלי אור, הילדים שלי לפעמים מתעצבנים עלי כי זה מפריע להם. אני לא מתארחת בשום מקום כי אני צריכה את המקלחת ואת השירותים שלי". שי חי שואל את ויקי מה היא למדה על עצמה במהלך השהות בבית האח. ויקי: "מה שראיתם פה זאת אני. היו לי הרבה דברים להגיד, לאו דווקא דברים רעים. אני דעתנית, אימפולסיבית מאוד וכאן למדתי לספור עד 10. למדתי מכולכם הרבה דברים". ויקי מתחילה לפנות לכל דייר ודייר ואומרת לו מה למדה ממנו. היא מתחילה עם עדי: "למדתי ממך שאפשר לצחוק משטויות. אני לא אדם שמח, לא צוחקת אף פעם. לא מוצאת עניין בצחוקים". בהמשך, ויקי מספרת: "הבית הזה הוציא ממני הרבה בכי. כמה שבכיתי איתכם, לא ראיתם כלום. שנים לא בכיתי, כי אני לא אוהבת שמרחמים עלי. לא דיברתי בחוץ על הבן שלי כי התביישתי. הרגשתי שזה בסדר להגיד הבן שלי נהרג במלחמה או בתאונת דרכים, אבל להגיד שהבן התאבד בגלל החיים ובגלל סמים? זה הבן שלי ואני אוהבת אותו, הוא לא פגע באף אחד חוץ מבעצמו". תעודת הזהות של ויקי מוקרנת על המסך. שי חי בתגובה: "את אישה מדהימה. עצמתית, מלאת כוח, חום ונתינה. מה את חושבת על עצמך?". ויקי: "אני חיה בשביל הילדים שלי. מבחינתי אני יכולה ללכת היום להיפגש עם הבן שלי שמת. אני כל כך אוהבת אותם". שי חי שואל את ויקי אם היא רוצה לקחת חופש, אחרי שתצא מבית האח הגדול. ויקי: "להיות כאן זה לא חופש? אני רוצה לחזור לעוד עונה". ויקי מקבלת במתנה תמונה ממוסגרת, של הצעת הנישואין של הבן שלה ובת זוגו. ויקי מתרגשת ומודיעה שהתמונה תהייה תלויה אצלה בסלון. לשאלה איך הייתה רוצה שיזכרו אותי בבית האח, ויקי משיבה: "חמלה, אהבה, אכפתיות. תזכרו לי רק את זה. גם אם היו רגעים קשים, זה כי רציתי להביע, אולי הדרך לא הייתה נכונה". עדי בתגובה: "ויקי, את האמא של הבית". מאוחר יותר, ויקי מראיינת את עדי. ויקי אומרת לעדי: "אני מעריצה גדולה שלך, אוהבת אותך באמת. יצאתי מהקופסה שלי, לימדת אותי לצחוק משטויות". עדי: "הסכמנו שאחרי התוכנית את עושה דברים בשביל עצמך, שתנסי לצחוק ולשמוח. הבטחת". איציק מפתיע את עדי בשיחה טלפונית ומספר לו שהכין לו מתנה. עדי הולך לחדר האח וכשהוא מגלה במה מדובר הוא זועק: "לא, לא, אני לא מאמין לך". האח הגדול מודיע לדיירים שייקח לעדי קצת זמן. דיירי הבית מתפוצצים מצחוק כשהם רואים את עדי, כשהוא עובר בין שתי בלטות, כפי שעשה במשימה. עדי בתגובה: "למה תמיד לי יש את הדברים האלה. אתם לא מבינים איזה מעייף זה". האח הגדול מעודד: "השתפרת, עדי". עדי פונה לאיציק: "איציק, אני שונא אותך. לא זה לא אמיתי". בהמשך עדי מבקש: "איציק, תשמור על נתק, עשה לי טובה". ויקי שואלת את עדי האם לדעתו הוא עבר את הגבול ביחס אליה. עדי: "אם עברתי זה רק בקטע של הצחוקים, כי ראית שכיבדתי אותך כל הזמן". עדי ממשיך ואומר: "כל מי שמכיר אותי יודע שהצחוקים והדיבורים שלי לא באים אף פעם ממקום רע, אלא רק מתוך רצון להשתחרר. חברים שלי מהבית קוראים לי קונדסון. אם לא היו לי את הצחוקים בבית, לא הייתי שורד אפילו שבועיים. זה לא בא לפגוע באף אחד". ויקי מביאה לתשומת לבו של עדי שהוא צריך לגלות קצת רגישות. נטלי מסכימה מהקהל ואומרת לעדי שהוא שצריך לדעת לשים גבולות. עדי בתגובה: "הבית הזה לוקח רגש מסוים ומעצים אותו פי מיליון. לפעמים זה יכול לעבור גבול מבחינת האדם השומע. אנחנו, שצוחקים לא מרגישים אותו". לשאלה האם הוא מתחרט על משהו שקרה בבית, עדי משיב: "נשבע לכם שאני לא מתחרט על שום דבר. היו רגעים של כיף, רגעי כעס. עברתי פה תהליך וחשיבה חדשה, מאיך שהתחלתי ועד שהגעתי עד הלום- החשיבה איך להתייחס לאנשים היא שונה. נהניתי מכל החוויות, בכיתי כמו שלא בכיתי מעולם. גיליתי שהאח יכול להפעיל לי את נקודת הבכי מתי שהוא רק רוצה". עדן שולחת מסר לעדי ושואלת את עדי מה יצא לו מההתערבות בקשר שלה ושל לירן. עדי: "אני האדריכל של הקשר, אני המצאתי את זה. זה התחיל מקטע של צחוק, שיעמם לי. משהו ביניהם בהתחלה עבד, לקחתי את זה למקום של לחבר. זה עבד עד ששניהם לא גילו אחד את השני עד הסוף וזה לדעתי מצער. זה בא ממקום טוב, רק של צחוקים ושיהיה מעניין". אבוללה נכנס לחדר בהפתעה, מבהיל את עדי ומחבק אותו. עדי: "איזה מפחיד הוא". ויקי: "נהייתם חברים בסוף". עדי: "תראי את הלב שלי. יש לי חרדות מחרקים וג'וקים. אין לי דרך לטפל בזה". לאחר מכן, עדי מתרגש לקבל שיחה טלפונית מהמורה לאה שלימדה אותו בכיתה ה'. עדי מספר לדיירים: "זה כבוד גדול. היא המורות הטובות של פעם, אלה שחשוב להן שילד יפרח ויגדל. יש לי המון כבוד אליה". ברחבי החדר מתנגן החדר "יומן מסע" של אביב גפן. הדיירים הנרגשים מתחבקים במעגל. שי חי מחבק את אורלי ואומר לה "סליחה אם פגעתי". אורלי: "סליחה גם. אתה בחור מתוק". סולחה בין עדי ונטלי נרשמת, כאשר השניים לוחצים יד ומחליפים מבט. שי חי מסכם את החוויה בבית האח הגדול: "היה קשה, אבל היה טוב". עדי עדיין בהלם: "איך הגיעו למורה לאה? הילדים שלי לא יאמינו. היא לימדה אותי לפני 30 שנה". ויקי נרגשת מהסיטואציה ומזילה דמעות.   16:00 שי חי: "מצטער שאני מוריד גשם על הפסטיבל שלכם אסף מראיין את שי חי. אסף: "אתה מתרגש להיות פה?". שי חי: "קצת קשה לי עם הפסטיבל האהבה הזה, לשבת ולחייך. מצטער שאני מוריד גשם על הפסטיבל שלכם". אסף: "אתה שמח שחזרת לאח הגדול?". שי חי: "אני מרגיש בר מזל. התפללתי לה' להזדמנות שניה. המעגל שלי נפתח שוב בזכות האח הגדול ואני מחבק כל קושי שלי פה ושמח מאוד להיות פה". שי חי ואסף צופים בקטע במהלכו אסף וויקי מדברים על שי חי. שי חי לא אוהב את מה שראה: "היה עדיף אם היית בא לדבר איתי ולא מדבר עלי מאחורי הגב עם ויקי. אבל אני לא שופט אותך ולא רוצה כמה ימים לפני הסוף להגיד משהו רע, אז אני בוחר לשתוק". בהמשך, אסף אומר לשי חי: "אני בטוח שכולם רוצים שתסיים הפעם הכי טוב, בדלת הקדמית ולא האחורית". שי חי מספר על התוכניות ליום שאחרי האח הגדול: "אני לא מחפש פרסום או כסף, כל מה שאני רוצה זה לחזור ללמד קראטה ולפרנס את המשפחה שלי בצורה הכי טובה שיש ובכבוד". שי חי ואסף צופים בקטע מוקלט נוסף, הפעם זה הישאם שמעביר מסר לשי חי ואומר לו: "היית החבר הכי טוב שלי בבית". שי חי בתגובה: "אח יקר שלי, אני מתגעגע אליך ואוהב אותך". מאוחר יותר, משה דץ, חברו הטוב של שי חי, נכנס לחדר בהפתעה. שי חי אומר לו: "פחדתי שתהיה מאוכזב ממני". דץ: "איך? אתה מלך". שי חי משתף את אסף: "זה הבנאדם שבתקופה הקשה שלי נשאר לצידי ועשה הכל כדי שהחיוך יחזור אלי". דץ מספר על ההיכרות עם שי חי: "היינו יחד בריאליטי, היה לי ברור שאחרון שאני אתחבר אליו, זה שי חי. הוא הגיע עם הדימוי של האלים, הבועט, זה שאומר דברים בצורה לא נעימה ואני לא מתחבר לגסות. לבסוף שי חי היה הצלה מבחינתי". דץ מספר על שי חי: "הוא אבא נהדר ובעל נהדר. לא סתם תני הולכת אחריו למרות כל הקשיים". על השאלה על מה הוא הכי גאה בו הוא משיב: "אני גאה בך על המשימת גובה. אני יודע כמה היה קשה לך לעשות אותה". שי חי מקבל כוכב מיוחד מהאח הגדול. אסף שואל מה הכוכב מסמל עבורו. שי חי: "התגברות על הפחד ולסיים דברים שמתחילים, שזה מה שאני הכי רוצה. סגירת מעגל, הפעם השניה בבית הזה ובהחלט הפעם הטובה". לשאלה מה היה הרגע המאושר שלו בבית, משיב שי: "כשתני נכנסה בדלת. זה שבר את הפחדים, את האשליה, הבנתי שאין לי מה לפחד ממה שקורה בחוץ, כי היא מאחוריי ונמצאת שם בשבילי". הראיון מסתיים והשניים יוצאים מהחדר. שי חי פונה לאסף: "אומנם לא נשארו לנו פה עוד הרבה ימים, אבל אפשר לפתוח דף חדש?". אסף: "בטח. הלב שלי תמיד פתוח". בחצר הבית, מושמע השיר "כאן", של אורנה ומשה דץ. שי חי: "דץ, אני אוהב אותך הכי בעולם. תודה שבאת".   15:00 רותם כהן נכנס לבית האח הגדול בחצר, הדיירים מדברים על זמרים גדולים בעולם. לאחר מכן, אורלי, עדי, נטלי, בן וויקי משוחחים בחצר, אורלי מדברת על עדי ואומרת שהיא מבינה את הקושי שלו לקחת חלק במטלות הבית ומוסיפה "הרצון קיים, היכולת מינוס". הדיירים חוזרים לתכנית הראיונות, והפעם אורלי מראיינת את נטלי ושואלת אותה איך היא חושבת שהבית  היה נראה בלעדיה. נטלי משיבה: "אני חושבת שהבאתי את עצמי, ובלעדי אולי הייתה אפשרות לאנשים לריב יותר בבית". בהמשך, נטלי זוכה לראות את הקטע בו ביקרה את אסף בסוויטה ואומרת שזה מחמיא לה מאוד, ומסבירה שהיא ואסף הגיעו לנקודה רצינית ושוחחו על כך שמודבר באהבה חברית ואימהית. בהמשך, נטלי מקבלת הפתעה, רותם כהן חברה הטוב נכנס לבית האח הגדול, מקדיש לה שיר ונטלי בתגובה נרגשת עד כדי דמעות. רותם כהן מצטרף לריאיון ואומר שנטלי לא נותנת לשום דבר להגדיר אותה, ושהדבר שהוא הכי אוהב בנטלי זה העניין שהיא לא מאמינה לדברים הטובים והפחות טובים שאומרים עליה. לסיום, נטלי מקבלת מהאח הגדול במתנה תמונה ממוסגרת שלה ושל מוראט. 14:00 אורלי וארגז הפריכיות  בן זיני מראיין את אורלי, ושואל אם היא חושבת שזאת הייתה החלטה נכונה להיכנס לאח הגדול, אורלי משיבה: "עשיתי צעד נכון ברמה האישית כשנכנסתי לבית. חייתי בחושך, לא יכולתי להמשיך להתחבא מאחורי אות". בהמשך, אורלי זוכה לראות את הקטע בו ויקי הצטערה על הריב שהיה ביניהם, היא מסיימת לראות את הקטע, קמה לחבק את ויקי ומוסיפה "אני גאה בך ויקי. אני במריבות פשוט הולכת לישון". בהמשך, אחיינית של אורלי נכנסת לבית בהפתעה, ומספרת שאורלי היא ה"דודה המושלמת" ושהמון אנשים בחוץ תומכים באורלי בזכות האדם שהיא ובזכות המסר החברתי שהיא מעבירה. אורלי בתגובה: "אני יודעת שאנשים תופסים אותי כחברותית, אבל אני תמיד מעידה על עצמי כאדם לא חברותי". בסוף הריאיון אורלי מקבלת מתנה מהאח הגדול: ארגז פריכיות. לאחר מכן, הדיירים יוצאים להפסקה מהתכנית ומתיישבים לאכול ארוחת צהריים.
13:00 נפרדים מהכרית של בן זיני תכנית הראיונות נמשכת, הפעם נטלי מראיינת את בן זיני. בן זיני זוכה לראות את הדברים שעדי אמר עליו בתחילת העונה ומגיב: "אמנם אין שני לרושם ראשוני, אבל צריך להבין שלפעמים הדברים הם אחרת". עדי משיב שדעתו לגבי בן זיני השתנתה לחלוטין ונטלי מוסיפה: "אתה הפתעת העונה בשבילי. יש לך אינטליגנציה רגשית שאין בדרך כלל לבחור בגיל 23". לאחר מכן בן זיני נשאל האם הוא לא פחד שהמחיר שישלם כשיכנס לבית האח הגדול יהיה כבד מדי, בן זיני השיב שהיו לו המון חששות להיכנס לבית ומוסיף "אני שלם עם הדרך שלי פה". בהמשך, הוא נשאל על הקשר החזק עם שי חי והגיב: "אני באתי פתוח לבית של האח הגדול. היה לנו חיבור מיידי בלי דיבורים, זה המבט". בסוף הריאיון בן זיני נפרד מהכרית אליה הוא מחובר כבר שנים בטקס פרידה בחצר, ובתגובה האח הגדול ניגן לדיירים את השיר "שיר פרידה" של שלמה ארצי.
12:00 אחים שכאלה בזמן שנטלי ואסף משתטים, נטלי אומרת: "אלה הימים הכי קשים, יכול לצאת מאיתנו כל הטמטום". אורלי משתפת את אסף בטיפים לטיפוח השיער. האח הגדול מרכז את הדיירים ומכריז על משימה חדשה: תכנית האירוח "אחים שכאלה". כל אחד מדיירי הבית יתארח בתכנית ויוכל להביט לאחור על חייו בבית האח הגדול ואולי לגלות דברים חדשים על השהות בבית. הדיירים יראיינו אחד את השני. בתכנית הראשונה עדי מראיין את אסף. עדי מראיין את אסף ומתחיל בשאלה על הרצון שלו לצאת בסדר עם כולם. אסף משיב שהוא בסך הכל רצה תמיד שלכולם בבית יהיה טוב. עדי שואל את אסף אם הוא מזהה מצב שבו אנשים מנסים לרכב על הגב שלו, אסף משיב: "אני מאמין שאני לא תלוי באף אחד בשביל להעצים את עצמי. ברוב הפעמים אני לא מזהה את זה, אני רוצה להאמין שאנשים תמיד באים בטוב". לאחר מכן, האח הגדול משמיע את השיר "בתי קפה" וקרואסון ענק מוגש לאסף, בדיוק כפי שקרה במשימת בחירת הקהל בתל אביב. אסף נבהל ופורץ בצחוק. 11:00 אין מחיר לחופש נטלי ואורלי מדברות על היום שאחרי האח הגדול: הן מתכננות להיפגש בחוץ, לעשות שופינג, ולהפגיש את הבן של נטלי עם האחיינים של אורלי. אורלי אומרת: "אין דבר בעולם ששווה את החופש". בן זיני עדיין במיטה, מתקשה לקום. עדי וויקי בשיחה על ההתנהלות של עדי בבית. עדי משתף את ויקי שבחיי היום יום הוא עובד מאוד קשה וכשהוא בחופש חשוב לו לצחוק וליהנות. ויקי מסכימה עם עדי ואומרת שרואים שהצחוק שלו ושל אסף הוא אמיתי, עדי מוסיף: "זה לא בשבילי להעביר פה שיחות כבדות מהבוקר עד הערב. אין לי כוח". עדי ואסף מדברים למצלמה, פונים ללירן ואומרים שחסרה להם הצלע השלישית.
10:00 הדיירים מתעוררים הדיירים פותחים את היום עם השיר "מה שהיה היה". אסף נהנה מהשיר ומבקש מהדיירים לא לקום בשביל שהאח הגדול ינגן להם את השיר פעם נוספת. אסף ואורלי מדברים על כך שהיה להם מאוד קשה לשהות בבית בלי הצחוקים בין הדיירים, אורלי אומרת לאסף על השיחה שלו עם שי חי אמש: "אני יודעת שאתה בחור חכם מאוד, אתה מתבטא בצורה רהוטה. מאוד אהבתי לשמוע את השיחה שלך עם שי חי אתמול". אסף מודה לה על הפרגון. בן, שי חי ועדי בחדר העישון משוחחים על עשרת המכות ומתכננים את שיעור התורה היומי. עדי ושי חי מנסים לנחש מה האח הגדול מתכנן להם להמשך היום, שי חי משער שתהיה היום משימה שתסגור את העונה. לאחר מכן, ויקי ושי חי משוחחים על כך שהגיעו כבר לסוף ולא נשאר עוד הרבה. בהמשך, ויקי אומרת על אסף ועדי: "הם רק מסתכלים אחד על השני וישר מתפוצצים מצחוק. זה לא צבוע". שי חי משיב: "אולי אני פספסתי משהו". 02:00 לילה טוב כולם ישנים 01:00 כמעט לילה טוב ויקי, אסף ועדי, היחידים שעוד ערים, מתחילים לסכם את החוויה שחוו בבית, מנסים להיזכר מי הודח ומתי ולא מאמינים שהם שוהים רק 45 ימים בבית. עדי אומר: "כל יום נראה פה כמו חודש". עדי ואסף ממשיכים כהרגלם להצחיק זה את זה וגם את ויקי. ויקי אומרת: "אני לא מאמינה שאני צוחקת מכם, נדפקתי בבית הזה".
ערוץ רשת 13, כל תוכניות הטלוויזיה, החדשות והכתבות לצפייה ישירהערוץ רשת 13, כל תוכניות הטלוויזיה, החדשות והכתבות לצפייה ישירה

      app-store-buttongoogle-play-button

      © כל הזכויות שמורות לחברת רשת מדיה בע״מ