המשימה הסודית נחשפת: מי מהדיירים יהיה בן הזוג של דיאן?

דיאן המההמת מחפשת אהבה אבל האם היא קצת בררנית מידי? האח הגדול לקח על עצמו לעזור לדיאן במציאת בן זוג. למזלה של דיאן היא לא לבד - דינה וקאזם עזרו לה. האם לדניאל, נתנאל או אליאב יש את מה שצריכה דיאן? והאם האח הגדול יזכה במקום בגן עדן?

זמן צפייה: 01:41

מכירים את הרגע הזה שאתם נכנסים לבית האח הגדול ומגלים שהמשימה הסודית סובבת סביבכם? לא מכירים? דיאן שוורץ היא בת 23, רווקה מתל אביב, דוגמנית שגדלה בקרית גת ועברה לארה"ב. היא נכנסה לפני שעה קלה לבית "האח הגדול" והתבשרה על ידי האח שיש לה משימה סודית מורכבת ביותר - האח שמע את מצוקתה של דיאן במציאת אהבה ולקח על עצמו למצוא לה את אהבת חייה.

Whatsapp Image 2022 06 07 At 2
דיאן שוורץ | צילום: מיכה לובטון

דיאן לא לבד במשימה, יחד איתה נמצאים דינה ערמי שמחי וקאזם חליליה. שני הדיירים יסייעו לדיאן במשימה: עליה למצוא שלושה דיירים רווקים שמוצאים חן בעיניה. דיאן בחרה בסופו של דבר בנתנאל רודניצקי, אליאב טעטי ודניאל מלכה.

[brightcove_iframe video_id='entertainment-the-big-brother-season-04-clips-01-part-17' autoplay='0' credit='' desc='' poster='' kid='1_h0zajjt9' duration='']

להפתעתם של דיאן והגברים הנבחרים, הם התבקשו לעלות במעלית המסתורית של האח הגדול. באמצע הנסיעה המעלית נתקעה והובילה את הדיירים לחדר סודי ובעייתי שלא ממש מותאם לאנשים בוגרים. הדיירים יאלצו לשהות בחדר עם תקרה נמוכה לתקופה בלתי ידועה יחד. אנחנו יודעים איך הם נכנסו לשם, אבל לא בטוחים איך הם יצאו.

מי הדייר שהכי מתאים לדיאן? הצביעו עכשיו