"לא ציפיתי לקבל תגובות כאלה": הגרסה הרשמית של השיר של דיאנה ואילנה

הלהיט האייקוני "Bitch Wanna Ride" ממשיך להכות גלים וכעת הוא יוצא בגרסה חדשה יחד עם הראפר יאנג הפנר. לא יכולנו להירגע אז תפסנו את דיאנה ושאלנו אותה מה יש לה להגיד על הקלטת השיר החדש ואיך היא רואה את העתיד המוזיקלי שלה ושל אילנה

זמן צפייה: 03:44

"יאנג הפנר שמע את השיר והתעניין בו" מספרת דיאנה. "הוא שלח הודעה לקוסטה (ה-"בחורים מנתניה" ש.ג.), הם דיברו על העניין והגיעו למסקנה שצריך לעשות מזה משהו יפה, שזה יהיה שיר כמו שצריך, עם מנגינה והכל. בסוף נפגשנו בסטודיו ועשינו טיזר קטן". כשנשאלה למה רק טיזר, ענתה דיאנה: "כי אנחנו מחכים לאילנה, אנחנו רוצים להוציא את זה כמו שצריך כשאילנה תצא מבית האח הגדול".

את בטח מודעת לממדים שהשיר הגיע אליהם בטיקטוק של רשת 13, איך הגבת לזה?

"כשיצאתי מהבית קיבלתי תגובות מהממות. קיבלתי המון אהבה מבחוץ ומכל הצופים שצפו והכירו מי זו דיאנה. עד היום, אין יום שאני הולכת ברחוב ואנשים לא מזהים אותי, ושמעתי את השיר בכל מקום, האמת שלא ציפיתי לקבל תגובות כאלה" מודה דיאנה.

מרגיש שנותנים רמזים לאילנה שנמצאת בבית על השיר, את חושבת שהיא מבינה שזה כזה להיט?

"אילנה תהיה בהלם, זה משהו שהיה בתעודת הזהות שלנו שאנחנו בסך הכל מספרות על מה אנחנו עושות בחיים. לא ציפינו שזה יגיע למקומות האלה של הטיקטוק והסאונדים".

אילנה טרננקו, דיאנה טרננקו האח הגדול עונה 4
אילנה ודיאנה | צילום: האח הגדול

מה החלום הכי גדול?

"להגיע כמה שיותר רחוק, שהשיר הזה באמת יהיה משהו וואו. שהוא יהיה בכל מקום ושאנשים באמת יעופו עליו, ושיהיו לנו עוד כמה שירים ובאמת נצמח בתחום הזה".

מה עם השיר הבא?

"בינתיים אין עוד רעיון אבל אני חושבת שכשאילנה תצא אנחנו נמשיך עם זה, שווה לחכות".

כתבות נוספות בנושא "האח הגדול":