אפילו חמימו לא זיהה את משי: מה קורה היום עם בני המשפחה של דיירי האח הגדול?

הדיירים של "האח הגדול" נמצאים בניתוק מוחלט ממשפחותיהם. אולי זאת הסיבה שכשבני המשפחה מגיעים לבקר אותם הם מתרגשים במיוחד, ויחד איתם גם אנחנו. לקראת עליית העונה החדשה (7.6 ברשת 13) החלטנו לחזור אל משפחות הדיירים שעשו לנו קווץ' בלב ולבדוק: איפה הם היום?

"האח הגדול" חוזר ב-7.6
זמן צפייה: 01:06

בן מגיע לבקר את אמא זהבה

במשך כל הזמן בו שהתה בבית, זהבה נראתה אסופה ומאופקת, וניכר שהשתדלה לקחת הכל בפרופורציה הנכונה. כל זה השתנה ברגע שבן - הבן שלה - הגיע לבקר אותה. היא הרשתה לעצמה להתפרק ולתת לו לחזק אותה. זהבה קיבלה כוחות להמשך ואנחנו קיבלנו את אחד הרגעים המרגשים ביותר בתוכנית. בן הוא בנה היחיד של זהבה, ולכל מי שהתבלבל כבר מכל הבנים, אז אפשר להירגע, שם המשפחה של בן הוא לא בן אלא רוזן. זהבה הביאה את בן לעולם בשנת 1998 יחד עם בן זוגה לשעבר, אסף רוזן, ממנו התגרשה בשנת 2001.

[brightcove_iframe video_id='entertainment-the-big-brother-season-03-clips-38-part-02' autoplay='0' credit='' desc='"אני מאושר שיש לי אמא כמוך". בן רוזן' poster='' kid='1_rsprzi36' duration='285']

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ben Rozen (@ben_rozen5)

יוסי וורד בובליל

בזמן שכל המדינה התפצלה לפרידמנים ובובלילים, יוסי בובליל קיבל כפרס ביקור מרגש מאשתו ורד, אבל עם תנאי נוקשה: אסור לורד לדבר בכלל. הדבר היחיד שהיה מותר לה לעשות הוא להקריא מכתב שכתבה ליוסי. המילים של ורד ריגשו את יוסי ואותנו "הגעגוע גדול, הימים קשים והלילות קשים שבעתיים". למרות הרגע המרגש, הסערה האמיתית התרחשה מחוץ לחדר ההתייחדות, כשעינב בובליל מחאה על כך שלא איפשרו לה לראות את אמה. מזל שורד לא שכחה וביקשה מיוסי במכתב שישמור לה על עינב. היום, ורד ויוסי קצת יותר בוגרים אך ממשיכים לנהל מערכת יחסים פוטוגנית וחמודה מאוד.

12fzfn
''עם הניצחון או בלעדיו - בשבילנו כבר ניצחת''. ורד בובליל | צילום: צילום מסך

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Vered_booblile (@vered_booblile)

כוכב וסאלי

רגע אחד בלתי נשכח הוא הרגע שבו כוכב פרי מקבלת מסר מוסק מבנה האהוב סאלי. בתוך כל ההתרגשות כוכב קוראת בשמו של סאלי וכמעט ומתעלפת. אז נכון שקרתה פאדיחה קטנה והמסוק בכלל היה עם מסר לשני גולדשטיין, אבל השם של סאלי הפך לחלק בלתי נפרד מהתוכנית והרגע המשפחתי הזה יישאר בזכרוננו לעד. כיום סאלי משרת כקצין בצה"ל וכולנו גאים בו מאוד.

[brightcove_iframe video_id='entertainment-the-big-brother-part-07-archivekes' autoplay='0' credit='' desc='כוכב וסאלי, האיחוד?' poster='' kid='1_lbyf9qj4' duration='38']

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kohavperi (@kohavperi)

ג'וזי מקבל מסר מאמא

ג'וזי זירה שנכנס לבית "האח הגדול" כשהוא כבר מוכר לקהל בבית, חשף פרט שאף אחד לא ידע: הוא ואימו ניתקו קשר לפני 20 שנים, והוא לא ראה אותה או שמע את קולה מאז. ברגע בלתי נשכח, האח הגדול השמיע לג'וזי הקלטה מאמא. הניסיון של ג'וזי הנרגש לשמור על פאסון נסדק ואנחנו זכינו לראות צד נוסף בג'וזי שטרם ראינו. זמן קצר לאחר יציאתו מבית האח, ג'וזי חידש את הקשר עם אימו. סוף טוב, הכל טוב.

[brightcove_iframe video_id='entertainment-the-big-brother-season-03-clips-56-part-05' autoplay='0' credit='' desc='ג′וזי מנסה לשמור על פאסון' poster='' kid='1_ulffnmpj' duration='310']

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Joezi Zirah (@joezi_z)

חמימו ומשי

אחד הרגעים המוזרים ב"האח הגדול" נרשם כאשר ליאור סושרד נכנס לבית והיפנט את הדיירים. בין הדיירים המהופנטים היה גם חמימו (חיים שועי) שלא הצליח לראות שבת זוגו משי הגיעה לבקר אותו. במשך יומיים משי שהתה בתוך תחפושת של הזמרת סיה וכאשר היא חשפה את זהותה האמיתית, חמימו היה שרוי תחת היפנוט ולקח לו זמן להבין שהוא רואה את בת זוגו. כשהוא הבין לבסוף שמולו עומדת משי, הוא כמעט התעלף. אז מה קרה עם השניים מאז? ובכן, בשנת 2018 השניים נפרדו, אך ככבו יחד בסטורי שעלה לאחרונה באינסטגרם של משי. כולנו תקווה שהאהבה תנצח והשניים יצליחו לגשר על הפערים.

Pwzcgg
חמימו פוגש את משי לאחר שלא זיהה אותה במשך יומיים | צילום: צילום מסך

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by משי מוסא זדה (@meshi_musa)

יוסי אורפלי וטילטיל

יוסי אורפלי זכור כאחד הדיירים המרגשים והאהובים ביותר בתולדות התוכנית. במשך כמעט 3 חודשים הוא תפקד כאבא לכל הדיירים ודאג להרים את כל מי שהיה צריך. האח הגדול החליט להפתיע אותו והביא לו הפתעה שהגיע בתוך מונית. כשיוסי יצא לחצר הבית הוא מצא שם מונית עם לא אחר מאשר בנו האהוב טילטיל. ההתרגשות של יוסי גרמה לכולנו להזיל דמעה ולשם שינוי ראינו אותו נותן למישהו אחר לחזק אותו. טילטיל תמיד היה דמות אהובה על כולנו, אבל הסצנה הזאת גרמה לנו לאהוב אותו אפילו יותר.

[brightcove_iframe video_id='entertainment-the-big-brother-season-02-clips-19-part-02' autoplay='0' credit='' desc='"ניראה לך ששכחנו אותך?" טילטיל מגיע לביקור' poster='' kid='0_ly58yfvp' duration='']