איך ההדחה של דיאן שינתה את סידור השינה בבית?

כל כך הרבה אירועים קרו בשבועיים האחרונים בבית - אילנה ודניאל נפרדו, 6 דיירים חדשים נכנסו ודיאן הודחה. כל אלה גרמו לסידור המיטות בחדר השינה להשתנות לגמרי. אנחנו יודעים שהעניין מדיר שינה מעיניכם, אז שרטטנו עבורכם את הגלגולים של סידור השינה בבית האח הגדול

זמן צפייה: 03:08

סידור השינה בבית האח הגדול הוא אישיו שחוזר על עצמו בכל עונה מחדש. עד לא מזמן היה נדמה שכל אחד מהדיירים מצא את הפינה החמה שלו בחדר השינה, אבל תוך 8 ימים בלבד הדינמיקה בבית השתנתה ב-180 מעלות. אז כדי שלא תתעייפו מכל השינויים - קבלו שרטוטים מדוייקים של מצב השינה בבית האח הגדול, מרגע כניסתם של הדיירים החדשים ועד היום.

כשהכל עוד היה ורוד

לפני הכניסה השנייה היו בבית 13 דיירים בלבד. סידורי השינה שנבחרו בקפידה היו יציבים כמו סלע: אילנה ודניאל הם זוג איתן, דיאן ונתנאל בלתי נפרדים וריוואה ובר ישנות באלכסון, כל אחת במיטה הזוגית שלה. מלבד האקווריום של לירן (שעדיין נחשבה כנציגת צופי ערוץ 26), לא היה כל רמז לסערה שהולכת להתחולל בבית.

סידור השינה הראשוני:

סידור שינה, האח הגדול עונה 4
סידור השינה הראשוני | צילום: האח הגדול

"העין שלה על דניאל"

הכניסה של ליה, דוד, דנה ולירן שינתה את הבית לחלוטין. כשדנה הצהירה בתעודת הזהות שלה שהיא שמה עין על דניאל, היה ברור שהמאזן הולך להתערער ובגדול. ואכן, הזוג המתוק דניאל ואילנה סיימו את ההתקשרות הרומנטית ביניהם ונאלצו לחשוב מסלול מחדש בכל הנוגע לסידור השינה. בנוסף, דוד נזקק למיטה נוחה והוא תפס את מיטת היחיד הפנויה. ליה ודנה חלקו גורל משותף כשתי הנשים הצעירות והחדשות בבית, והיה רק הגיוני שהן יחלקו גם מיטה. לירן התמקמה במיטה הסמוכה למיטתן של שרין ודינה.

דנה אמסלם, האח הגדול עונה 4
העין שלה על דניאל | צילום: האח הגדול

כתבות נוספות מתוך "האח הגדול":

"דיאן החזיקה את כל מחלקת האופנה באח ביד רמה"

"אין לך כנפיים את לא מלאך": ההופעה הכי טובה בבית

סבתא טיטי נכנסה לבית, אבל האם דניאל שבר את המשימה?

"משה ושרין לעולמים"

הדיירים חשבו שהם סיימו עם ההפתעות וכבר התמקמו במיטותיהם, אך ציפתה להם כניסה נוספת ששינתה הכל. משה, המאהב הסודי של שרין, נכנס לבית וביקש לזכות בליבה של שרין. משה תהה היכן הוא יניח את ראשו העייף בלילה, וכולם חשבו שהגיוני שהוא יירדם ויתעורר מול שרין. לכן, משה עבר ללון יחד עם דניאל במקומה של לירן, ליד שרין ודינה.

משה, דינה ושרין האח הגדול עונה 4

"הקרוסלה מסתובבת בקצב משלה"

ברגע היסטורי דיאן יצאה דרך הקרוסלה ובמקומה נכנס דרור. מספר הדיירים טיפס ל-18 והדינמיקה בבית כבר הפכה לבלתי ניתנת לזיהוי. האירוע הזה הוא כאמור רק הקצה של שבוע מטלטל שערבב את כל הבית מחדש. נתנאל שבור הלב לא היה מסוגל לשהות עוד רגע אחד במיטה המשותפת שלו ושל דיאן עקב הזכרונות הרבים שהם צברו יחד. נתנאל רצה לעבור לישון במיטת יחיד והתחיל לחוש את השטח.

תחילה הוא פנה לאופק אשר סירב בנימוס להחלפה. נתנאל פנה לשחף והפעיל עליו את קסמיו. שחף נכנע והחליף את נתנאל במיטה הזוגית שלו ושל דיאן. בינתיים, היחסים בין משה לשרין לא ממש התרוממו ומשה הבין שאולי כדאי להתרחק. וכך קרה שאל שחף הצטרף לא אחר מאשר יריבו המר - משה. או כמו שמשה אמר: "וגר זאב עם כבש?". אבל בהמשך משה הרגיע את שחף ואמר לו שחוץ ממעט ליטופים, אין לו ממה לחשוש. מי שהחליף את משה היה דרור שעבר לישון עם דניאל.

סידור השינה הנוכחי:

סידור השינה הנוכחי, האח הגדול עונה 4
סידור השינה הנוכחי | צילום: האח הגדול

המצב הנוכחי יציב בערך כמו מערכת היחסים בין שחף לקאזם, והכל עלול להשתנות בכל רגע. אז עד האירוע הבא שישנה את הבית, אנחנו מקווים שיהיו לדיירים חלומות נעימים, ורק נגיד שכל השינויים האלה גרמו לנו להודות על כך שיש לנו את המיטה הפרטית שלנו ושאנחנו יודעים (בדרך כלל) עם מי אנחנו הולכים לישון בלילה הבא. לילה טוב.