ג'ון סנואו יודע הכל: קית' הרינגטון בכה כשגילה מה יקרה בסוף "משחקי הכס"

כוכב משחקי הכס קרא אתהתסריטים של העונה השמינית וחשף כי הוא הפך אמוציונאלי לקראת הסוף

זמן צפייה: 00:36

בראיון למגזינים בחו"ל, קית' הרינגטון שמשחק את ג'ון סנואו בסדרה המדוברת בעולם, "משחקי הכס", חשף שהוא יודע איך הסדרה הולכת להיגמר ושהוא בכה כשהוא קרא את הסוף. חברי הקאסט של הסדרה של HBO קראו את התסריטים של העונה השמינית בשבוע שעבר והרינגטון הודה שזה גרם לו להיות אמוציונלי.

עוד ברשת תרבות ובידור:

מז"ל טוב הוא סרט האימה הכי מצחיק שראינו, בקטע טוב

13 שאלות: עד כמה אתם מכורים לסרטי אימה?

בחנו את עצמכם: כמה זמן תחזיקו מעמד בבית "האח הגדול"?

"אתם חייבים לזכור שבמשך שמונה שנים לאף אחד לא אכפת מהסדרה יותר מאיתנו" אמר השחקן לאתר Metro News. "אני קצת מתרגש שאני חושב על זה. זאת הולכת להיות שנה משונה של להיפרד מכולם ולשחק בסצנות האחרונות עם כל אחד ואחת מהקאסט"

משחקי הכס
יהיה בסדר, ג'ון סנואו

הדמות שמגלם הרינגטון, ג'ון סנואו, היא אחת הדמויות האהובות ביותר בסדרה. רבים מקווים שהוא יהיה בין הדמויות היחידות שיישרדו את הסדרה האכזרית ואף אולי יישב על כס הברזל, שכפי שנחשף בסוף עונה 7, הוא ראוי לו יותר מכולם.

למרות שהוא עצוב מסיום הסדרה, הרינגטון אומר שהוא מוכן להמשיך אל פרוייקטים נוספים שעל הכוונת. "אני מצפה לסיום, שמונה שנים זאת כמות נכונה של זמן. אני לא רוצה שזה יהיה סתם ארוך מדי".

[brightcove_iframe video_id='entertainment-television-world-tv-031' autoplay='0' credit='' desc='' kid='1_dszbtas7' duration=''']