דניאל פלשר לא ייצא למחנה של בני יהודה

הבלם סובל מזעזוע מוח. אבוקסיס תמך בשחקנים אחרי מכבי ת"א

בני יהודה אמנם פתחה את עונת 2019/20 ברגל שמאל, עם הפסד 1:0 למכבי תל אביב במשחק על גביע אלוף האלופים, אבל את יוסי אבוקסיס לא מעניין התואר ונראה כי הוא גם ממש לא מודאג ממצב הסגל, המונה בקושי 18 שחקנים.

במהלך האימון האחרון פנה המאמן לשחקניו ואמר כי הוא גאה בהם על ההתמודדות. אבוקסיס ביקש לחזק את שחקניו, הודה כי הופתע מהכושר שהציגו על כר הדשא מול חניכיו של ולדימיר איביץ' והרגיע – "אנחנו נשתפר. עם הזמן יהיה טוב יותר". כמו כן, המאמן התייחס גם לחיזוק הנדרש והבטיח כי לא יאחר לבוא - מיד עם תום מחנה האימונים.

בתוך כך הקבוצה תחל את הכנותיה לעונה ותמריא מחר (שלישי) אחר הצהריים למחנה אימונים בן עשרה ימים בפולין. במהלך התקופה יערכו הזהובים שני משחקי אימון, בראשון שייערך ביום חמישי הקרוב תפגוש את לביב, מהליגה הראשונה באוקראינה. במשחק השני, שייערך חמישה ימים מאוחר יותר, תתמודד מול פוגון סידייס מהליגה השלישית בפולין.

במחנה האימונים אבוקסיס יחסר שלושה שחקנים משמעותיים מהסגל - דניאל פלשר שנפגע בראשו במהלך משחק אלוף האלופים בשבת, סובל מזעזוע מוח והתבקש לנוח כעשרה ימים, הקפטן איציק עזוז שעדיין מחלים מהפציעה במיניסקוס וג'וף גאירה שנפצע אף הוא במיניסקוס וצפוי לעבור ניתוח.