אופטימיות בבני יהודה: "הגיע לנו תיקו"

תחושות מעורבות בשכונה. חמישה שחקנים צפויים להצטרף

בני יהודה פתחה אמש (שבת) את עונת 2019/20 בהפסד 1:0 למכבי ת"א בקרב על תואר אלוף האלופים. על אף התוצאה, הזהובים לא נבהלו מההפסד ולהפך, יצאו בתחושות מעודדות מהמשחק, אליו הגיעו במצב הרחוק מלהיות אופטימלי - ללא מחנה אימון, ובסגל שעוד לא נבנה.

"מבחינתנו זה משחק הכנה. הוא חסר משמעות ובקרוב אף אחד לא יזכור אותו", הסבירו בצוות המקצועי, "ראינו דברים טובים אתמול ויש ממה להיות מרוצים. לא מעט שחקנים שיחקו בפעם הראשונה במעמד כזה והם עמדו בו בגבורה. הגיע לנו תיקו".

גם בחדר ההלבשה יצאו בתחושות מעורבות מההפסד, לאחר שהרגישו שהפערים לא היו גדולים בין הקבוצות. דן מורי שיתף בתחושות: "אנחנו לא גאים בהופעה שלנו כשאנחנו מפסידים, אבל אנחנו כן לוקחים מפה דברים טובים. יש פה בסיס טוב", סיפר, "הפתענו את עצמנו פיזית כשגם בדקה ה-90 המשכנו ללחוץ את ולרוץ. אני חושב שאינדיבידואלית וקבוצתית נראינו טוב".

זאת הייתה משימה לא פשוטה עבור יוסי אבוקסיס. מלבד היעדרם של שחקני המפתח כמו איציק עזוז, מוחמד גדיר וג'וף גאירה הפצועים, התמודד גם ללא דור כוכב ואורי צעדון שלא הועברו בזמן בבקרה - דבר שהרתיח את המאמן. על מנת למלא 18 שחקנים בטופס המשחק נאלץ אבוקסיס להקפיץ שני שחקני נוער.

למרות זאת מי שזכו למחמאות אמש היו המגן השמאלי אמיר רוסתום שהגיע רק לפני שלושה ימים מעירוני נשר של ליגה א' והקשר איתן וולבלום שהגיע מהפועל נוף הגליל מהלאומית, כששניהם רשמו משחק ראשון במדי קבוצה מליגת העל. גם עמית זנטי זכה למחמאות על הדומיננטיות שהפגין על כר הדשא.

בתוך כך, העונה אמנם כבר התחילה אבל רק בעוד שלושה ימים תחל הקבוצה את הכנותיה האמיתיות ותצא למחנה אימונים בפולין. אחריו צפויים להצטרף למועדון כחמישה שחקנים חדשים, ביניהם בלם וחלוץ זרים.