היוזמה המרגשת של עומר אדם: יממן מוניות לחיילים שיוצאים לאפטר

הזמר, שמאז פרצה מלחמת "חרבות ברזל" מנהל חמ"ל תרומות ומופיע מול לוחמים, מפונים ופצועים, הודיע: במקום שחיילים ייסעו באוטובוסים - שייקחו מונית על חשבוני. "הכנסתי סכום מכובד לטובת המיזם, אז יאללה, יוצאים למבצע ח"ח - חייל חוזר"

עומר אדם
עומר אדם | צילום: אור גפן

מאז פרצה מלחמת "חרבות ברזל", הזמר עומר אדם מנהל חמ"ל תרומות מביתו וכן מופיע מול לוחמים שנקראו להגן על המולדת, מול פצועים ששוכבים בבתי החולים ומול מפונים מהדרום שנאלצו לעזוב את ביתם. הבוקר (רביעי) הוא הכריז על צעד מרגש במיוחד: אממן מוניות לחיילים שיוצאים לאפטר.

בסטורי שהעלה לחשבון האינסטגרם שלו, כתב: "שותפים שלי, התקופה האחרונה מאתגרת, ובאתגרים כמו באתגרים צריכים לדעת לנהל אותם ולסייע עד כמה שאפשר. אז אחרי שכבר חודש אנחנו עושים מהבוקר עד הלילה כל מה שאנחנו יכולים כדי להגיע אליכם עם הדברים החשובים והאהובים ביותר, עכשיו אנחנו רוצים לקחת אתכם אל המקום החשוב עם האנשים האהובים ביותר: הביתה.

לכתבות נוספות:

"אחרי ששמעתי שיש כאלה שקצת מסתבכים עם האוטובוסים, קמתי בבוקר עם רעיון: להוציא חיילים לאפטרים במוניות ספיישל לבתים כדי שלא יצטרכו להסתבך ושיחזרו הביתה בדיוק כמו שמגיע להם. הכנסתי לטובת המיזם סכום מכובד כמו שאתם מכבדים אותי כל השנים", ציין.

"אז יאללה, אנחנו יוצא למבצע ח"ח: חייל חוזר. ליממה הקרובה כל מי שיוצר לאפטר שימלא את הפרטים בלינק וננסה לתת את המענה הכי מהיר שאפשר שתחזרו הביתה לאימא ואבא בשלום". לסטורי, צירף את לינק ההרשמה למען החיילים.

"אוהב אתכם ומכבד אתכם מקסימום", סיכם, "ואם אתם יכולים לעשות איזה סרטון שלכם מהמונית עם השיר 'אני חוזר הביתה', תבורכו. אוהב אתכם".