עילאי אלמקייס: "אני יודע להציב לעצמי מטרה ולהשיג אותה"

אחרי שהוא כבש אותנו מהאודישן הראשון שלו ב"אקס פקטור לאירוויזיון" עם הביצוע המיוחד ל"עץ ירוק מפלסטיק" ואחרי מיליוני צפיות ביוטיוב, עילאי אלמקייס חוזר עם שיר חדש שמאיים להפוך ללהיט ענק

זמן צפייה: 01:45

האירוויזיון מעולם לא מטרה עבורי", מספר עילאי אלמקייס, אחד המתמודדים הזכורים והאהובים מהעונה האחרונה של ה"אקס פקטור לאירוויזיון". "התוכנית היתה פסגה שאני טיפסתי לכיוון שלה כדי להגיע הכי קרוב שאפשר ואם הייתי זוכה זה היה נפלא. אני מרגיש פספוס כי אני תחרותי מאוד וחשוב לי להגיע לפסגה ולהיות בטופ אבל לומדים מטעויות ומתקדמים".

 

עוד כתבות:

 

"האמת שזו תקופה כיפית. אני בן 18 שהגיע לבגרות שלו ולא תלוי בהורים שלו, שזה ה'אקס פקטור'", משתף אלמקייס על התקופה שאחרי התכנית. "כל ערב הייתי על המסך של כל האנשים במדינה ועכשיו אני עומד בזכות עצמי, אני צריך להוכיח את עצמי. זו היתה תקופה מבגרת שהבנתי במה אני חזק ובמה אני חלש וצריך לעבוד על זה. אני לומד, לאט לאט. למדתי שאני יודע לעבוד ושאני יודע להציב לעצמי מטרה ולהשיג אותה. אני לא אנוח עד שאני אשיג אותה".

עילאי אלמקייס , אקס פקטור לאירוויזיון
צילום: עילאי אלמקייס , אקס פקטור לאירוויזיון

היום (שלישי) שחרר אלמקייס שיר חדש לרדיו בשם "תמיד זה סרט", שיר שממשיך את הקו המוזיקלי שבזכותו הצופים התאהבו בו מלכתחילה. "את השיר כתב, הלחין והפיק מוזיקלית חבר טוב שלי מעכו, לידור עייש, בחור מוכשר מאוד. כשנפגשנו לעבוד על שירים הוא השמיע לי את הבית הראשון של השיר, זה מה שהיה לו. איך ששמעתי את הבית ביקשתי ממנו שיסיים את השיר כי ממש נדלקתי עליו. עבדנו עליו הרבה מאוד זמן וסוף סוף הוא מוכן".


השיר מבוסס על מקרה אמיתי? בנות שוברות לך את הלב?
אלמקייס צוחק. "בוא נדלג על השאלה, ברשותך".

עילאי אלמקייס
עילאי אלמקייס | צילום: אוהד קב

מאז ה"אקס פקטור לאירוויזיון" הופעת עם מרגול, אייל גולן ועדן בן זקן. איך זה היה?
"כיף גדול מאוד. זה ממש מרגש להגיע למעמד הזה, לעמוד על במה ענקית לצד זמרים שהקשבתי להם בתור ילד וגדלתי על המוזיקה שלהם. זה הגשמת חלום לשיר לצידם מול אלפי אנשים כמה שנים מאוחר יותר".

[brightcove_iframe video_id='entertainment-the-x-factor-israel-season-04-clips-23-part-07' autoplay='0' credit='' desc='' poster='' kid='1_p6zowszg' duration='']