"תתרגלו לעובדה שישראל עולה לגמר!": העולם מגיב לחזרה של מיכאל בן דוד באירוויזיון

אחרי החזרה השנייה של מיכאל בן דוד על במת האירוויזיון לקראת הופעתו בחצי הגמר שיתקיים ביום חמישי הקרוב, חובבי האירוויזיון קבעו - ישראל תעלה לגמר הגדול בשבת בפעם השישית ברצף

מיכאל בן דוד בחזרות לאירוויזיון
מיכאל בן דוד בחזרות לאירוויזיון | צילום: EBU / ANDRES PUTTING

אחרי שבועות ארוכים שישראל מדשדשת בטבלאות ההימורים לקראת תחרות האירוויזיון, עלה מיכאל בן דוד לחזרה השנייה על הבמה הגדולה בעולם ונתן לעיתונאים הצצה על ההופעה שהוא צפוי לתת ביום חמישי הקרוב.

 

עוד במדור המוזיקה:

"אני גאה בעבודה שאני עושה". מיכאל בן דוד בריאיון מיוחד מאיטליה

בחירת השופטים: זה השיר האיטלקי הטוב ביותר שהיה באירוויזיון

הצביעו והשפיעו: מי השיר שצריך לנצח באירוויזיון השנה?

 

אלישיה מישל, אמריקאית בעלת אחד מערוצי היוטוב המצליחים ביותר בנושא האירוויזיון, אהבה את השיר הישראלי מהרגע הראשון שהיא שמעה אותו. נכון, היא קצת פחות אוהבת את הגרסה החדשה של השיר לעומת הביצוע ב"אקס פקטור לאירוויזיון", אבל זה לא עצר אותה מלהגיד לחובבי האירוויזיון "אתם משוגעים אם אתם חושבים שהשיר הזה לא יעלה לגמר. תתחילו להתרגל לרעיון, ישראל עולה לגמר". מישל כל כך החמיאה לביצוע הישראלי שהיא ניסתה למצוא משהו לבקר בהופעה (והיא מצאה), אבל מדובר בזוטות.

גם צוות אתר wiwibloggs הבריטי, אתר החובבים הגדול ביותר בעולם שמוקדש לתחרות האירוויזיון, פרסמו את התגובה שלהם להופעה של הנציג הישראלי ונרשמה התעלפות קטנה. גם הם משוכנעים שישראל תצלי לעלות לגמר למרות המצב הלא מעודד בטבלאות ההימורים. צוות האתר ריאיין את בן דוד בטורינו ותוכלו לצפות בו כאן. אל תפספסו את הביצוע האקוסטי והמרגש של מיכאל לשיר "I.M" שהוא ביצע במיוחד עבור האתר.

 

מיכאל בן דוד בחזרות לאירוויזיון
מיכאל בן דוד בחזרות לאירוויזיון | צילום: EBU / NATHAN REINDS

 

גם מאט וראיין, שנים מהצוות הבכיר של אתר escunited המוקדש לתחרות נתנו ציונים טובים לחזרה הישראלית. השניים ניתחו את הביצוע ומצאו כמה דברים שהם פחות התחברו אליהם, אבל מדובר בתגובה חיובית שמהדהדת את האווירה החדשה שמיכאל בן דוד הצליח להביא לתחרות.

 

חצאי גמר האירוויזיון ישודרו בכאן 11 מחר (שלישי) וביום חמישי, 10 ו-12 במאי.
גמר האירוויזיון ישודר בתאריך 14 במאי.