בעקבות האירועים האחרונים - לאן בריטני ספירס ממשיכה מכאן?

אחרי הרבה ספקולציות שנמשכו שנים ואחרי סרט שהעלה שוב למודעות את הבעיות בחייה של נסיכת הפופ, העידה אתמול בריטני ספירס לראשונה בבית המשפט ודרשה את חייה בחזרה. "כל מי שהיה מעורב בניהול שלי צריך להיות בכלא"

בריטני ספירס
בריטני ספירס | צילום: אינסטגרם @cinnamonsnail

 

היממה החולפת היתה סוערת במיוחד עבור בריטני ספירס ותומכיה. אחרי 13 שנים בהן היא שמרה על שתיקה והניחה לאביה לשלוט בכל פן בחייה, נשמע אמש קולה בבית המשפט, כשבמשך 24 דקות היא דברה במהירות וללא הפרעה, חוץ מהפעם שהשופטת ביקשה ממנה להאט את קצב הדיבור על מנת שיוכלו להספיק לתמלל את הדברים החשובים. הלחץ הציבורי מצד מעריציה נמשך תקופה ארוכה ועשה את שלו – בריטני נפגשה עם השופטת ברנדה פני והחלה לזמר.

במסגרת עדותה אמרה ספירס לשופטת שהיא רוצה לבחור בעצמה את עורך הדין שייצג אותה והביעה את רצונה המפורש לסיים את השליטה של אביה בחייה תוך שהיא מגנה את התנהגותו שלדבריה היתה מענה ופוגענית. ספירס המשיכה וסיפרה כי היא לא קבלה את הפרטיות שמגיעה לה, הוכרחה להופיע בניגוד לרצונה ולהשתמש בהתקן תוך רחמי כדי למנוע ממנה להיכנס להריון. בנוסף, ספירס הצהירה שאולצה ליטול תרופות פסיכיאטריות ולהשתתף בטיפול פסיכולוגי בניגוד לרצונה. "אני לא מרגישה שאני יכולה לחיות חיים מלאים, אני אפילו לא מאמינה בטיפול. אי אפשר להכריח אותי לעשות את מה שאני לא רוצה לעשות", אמרה ספירס לשופטת והוסיפה ש"אבא שלי וכל מי שהיה מעורב בניהול שלי צריכים להיות בכלא".

ההצלחה הגדולה של ספירס הגיעה בשנת 1997, כשמאחוריה השתתפות בתוכנית טלוויזיה מצליחה לילדים. הלהיט הכי גדול שלה, "Baby, one more time" מכר יותר משלושים מיליון עותקים והפך אותה לשם הכי חם בתעשייה בה היה מחסור בכוכבות פופ. עשור לאחר מכן, כשהסימנים כבר היו שם, מצבה החל להתדרדר. ספירס התגרשה ממי שהיה בעלה, קווין פדרליין, איבדה את המשמורת על שני ילדיה, גילחה את שיער ראשה, תקפה צלם פפראצי והשמועות דיברו על שימוש בסמים. לאור סמיכות האירועים וחשש לחייה, אושפזה ספירס בכפייה במחלקה פסיכיאטרית ונקבע שהיא אינה מסוגלת לנהל את רכושה או את חייה. קביעה זו הביאה את אביה לקבל משמרת עליה שנמשכת עד היום.

Los,angeles, ,jul,22:,britney,spears,at,the,''once

המקרה הזה לא מוזר בפני עצמו והוליווד מלאה בכוכבים שהתדרדרו למצבים גרועים הרבה יותר. יחד עם זאת, אוהדיה של ספירס הריחו משהו מוזר. הם סרקו בשקיקה את עמודי האינסטגרם והטיק טוק של הזמרת והבינו שמשהו אינו כשורה. המעריצים חיפשו מסרים סמויים ואף ביקשו מספירס לשתף איתם פעולה. באחת הפעמים נתבקשה ספירס על ידי המעריצים ללבוש בגד צהוב או למצמץ במהירות פעמיים כדי להתריע בפניהם שהיא זקוקה לעזרה, וכך היא עשתה. בסרטון נוסף שספירס העלתה לרשתות החברתיות היא נראתה מתאמנת לצד בן זוגה. לרגע קטן ניתן לראות שספירס הפסיקה לחייך ובן זוגה, שקלט את הסיטואציה, ציווה עליה לחייך בקול שקט, וספירס חייכה. לא מעט קונספירציות עלו לרשתות – האם בן זוגה משתף פעולה עם אביה והאם היא באמת זו שאחראית על התכנים שהיא מעלה לרשתות?

צבא המעריצים של בריטני חיכה אתמול מחוץ לבית המשפט, האזין באדיקות למה שמתרחש שם, שאג בקריאות עידוד ובכה לפעמים מתוך ייאוש וחמלה. מפורסמים רבים הצטרפו למאבק, ביניהם מיילי סיירוס, מאריה קארי, פריס הילטון ואפילו האקס המפורסם, ג'סטין טימברלייק, יצא בקריאה לעמוד לצידה: "אחרי מה שראינו היום כולנו צריכים לתמוך בבריטני בזמן הזה ללא קשר לעברנו, לטוב ולרע, לא משנה לפני כמה זמן זה היה... מה קורה לה פשוט לא בסדר".

נמשיך לעקוב אחרי המשפט ונייחל לשחרורה של בריטני בהקדם.

חושבים שאתם מכירים את השירים הכי טובים של בריטני? תחשבו טוב. תוכלו להכיר אותם כאן ולהשתתף בסקר גדול עליה כאן

בריטני ספירס
בריטני ספירס | צילום: סיוון פרג'