קמילה קבלו עזבה את להקת "פיפת' הרמוני"

חמש הופכות לארבע: חברת להקת הבנות המצליחה "פיפת הרמוני", קמילה קבלו, הודיעה שהיא עוזבת את הלהקה

כאילו ש2016 לא היתה שנה קשה מספיק, עכשיו נוחתת עלינו מכה נוספת. להקת הבנות המצליחה, פיפת' הרמוני, הודיעה לפני מספר שעות שחברת הלהקה, קמילה קבלו, החליטה לעזוב. הבנות הנותרות, אלי, נורמני, דינה ולורן, פרסמו בטוויטר שלהן מכתב למעריצים ובו הן בישרו על העזיבה. הבנות גם שיתפו את הקהל בדרך שבה הן התבשרו על העזיבה שלה – לא מקמילה עצמה, אלא דרך הנציגים שלה. אאוץ', זה קר. אחרי ארבע שנים ביחד, הייתן מצפים שהיא לפחות תשלח הודעה בוואטסאפ.

קמה והלכה. קמילה קבלו
קמה והלכה. קמילה קבלו

בהמשך המכתב הבנות כתבו למעריצים: "הייתם איתנו מההתחלה, תמכתם בנו, שמחתם איתנו, בכיתם איתנו, התבגרתם איתנו, ועם האהבה והתמיכה שלכם אנחנו נמשיך הלאה... אנחנו ארבע נשים חזקות ונחושות ונמשיך בתור פיפת' הרמוני וגם עם הפרויקטים הנפרדים שלנו". קאבלו עצמה שומרת בינתיים על שתיקה.

פיפת' הרמוני בהרכב מלא
פיפת' הרמוני בהרכב מלא

העזיבה של קמילה לא מגיעה בתור הפתעה למי שעקב אחרי הלהקה. כבר תקופה ארוכה שיש שמועות על כך שהיא מתכננת לעזוב כדי לטפח את קריירת הסולו שלה, במיוחד לאחר ששני שירים שהוציאה בשנתיים האחרונות מחוץ ללהקה זכו להצלחה. בנוסף, השמועות דיברו על כך שהיא ושאר הבנות כבר לא ממש מחבבות זו את זו (האם אי פעם הייתה להקת בנות שבה כולן הסתדרו אחת עם השניה?). אתמול היה היום הראשון שבו לפי החוזה שלהן עם הלהקה, הבנות היו רשאיות לעזוב. כאמור – קאבלו לא בזבזה זמן וניצלה מיד את האפשרות. אולי היה ניתן לזהות סימן ראשון לפרידה שלה, בהופעה של הלהקה לפני מספר חודשים, אותה היא עזבה באמצע. צפו בוידאו:

[brightcove_iframe video_id='entertainment-music-abroad-007' autoplay='1' credit='' kid='1_28zov66x' duration='28']

פיפת' הרמוני התחילה את דרכה בעונה השניה של ה"אקס פקטור" האמריקאי. חמשת הבנות הגיעו לאודישנים בנפרד, אבל לאחר שלא עברו את האודישנים המתקדמים, בהפקת התוכנית החליטו לחבר ביניהן ללהקה אחת. בתוכנית הן הגיעו למקום השלישי, ומאז הוציאו שני אלבומים מצליחים ומספר להיטים.

ההודעה הדרמטית החזירה אותנו למאי 1998, לאותו יום נורא בו נודע לנו שג'רי האליוול עוזבת את הספייס גירלז. הן לא שרדו יותר מדי אחר כך. יש הימורים על כמה זמן יחזיקו פיפת' הרמוני?

עוד ברשת סלבס:

כוכבת הפורנו ג'נה ג'יימסון עוברת לישראל

כתבת חדשות 2 הותקפה על ידי אליעזר פישמן

פרסום ראשון: מי השף שיבשל בחתונה של שלומית מלכה ויהודה לוי?