הסלבריטאים מתפללים להחלמתו של אמיר פרישר גוטמן

גל גדות, שירי מימון, אייל גולן ורבים נוספים שולחים איחולי החלמה נרגשים לזמר שטבע אתמול ומקווים שמצבו ישתפר

מאז הטרגדיה הנוראית שפקדה אמש (שבת) את הבמאי והזמר אמיר פרישר גוטמן, חבריו הקרובים, קולגות ובני משפחה מתפללים להחלמתו. כידוע, גוטמן חגג אמש שנה לחזרתו לחיים אחרי הגילוי שאינו חולה בסרטן, במהלך החגיגה אחייניתו הקטנה החלה לטבוע וגוטמן הציל אותה אך טבע בעצמו. עוד ברשת תרבות ובידור: הזוגות הגאים שהכי היינו רוצים שיאמצו אותנו לביונסה יש בובת שעווה חדשה ומפחידה כרטיס זוגי: האם "זוג יונים" הוא באמת כזה סקסי? מאז אמש חולקים חבריו: תמונות, סיפורים וקריאות להתפלל לשלומו ברשתות החברתיות. הלב נשבר.

גל גדות

מתפללת לשלומך. אדם טוב לב ואמיץ שבניסיון להציל את אחייניתו מטביעה , הציל אותה וטבע בעצמו. זה גם גרם לי לחשוב על מה שמתרחש בארץ לאחרונה עם החלטת הממשלה למנוע מזוגות גאים לאמץ ולהביא ילדים.. אמיר (לפחות ממה שהצלחתי להתרשם מהתקשורת ומדברים ששמעתי מחברים משותפים) הוא אב ואיש משפחה למופת. כמה אנשים אתם מכירים שיסכנו את חייהם כדי להציל את חייו של אחר . ומי מחליט למי מגיע יותר או פחות להיות הורים. כולנו שווים בעולם הזה , אף אחד לא אזרח סוג ב׳ #האהבההיאשלכולםולכולם.????️‍??‍?‍??‍?‍???‍?‍??‍?‍?

A post shared by Gal Gadot (@gal_gadot) on

 

אייל גולן

מתפלל לשלומו ובריאותו של אמיר פיי גוטמן

A post shared by eyalgolan1 (@eyalgolan1) on

 

יהודה לוי

 

נטלי דדון

 

אל תפסיקו להתפלל !!! ❤️

A post shared by Nataly Dadon (@natalydadon) on

 

שירי מימון

 
 

עדי שילון

 

זה כבר שעות, שאני יושבת ובוהה בפוסטים שנושאים את שמך. מנסה להבין אם זאת הדרך גם עבורי להרגיע את הגודש הזה שמנסה להתרוקן בעזרת דמעות אחת לכמה דקות. חשבתי על זה, שהרשתות החברתיות משמשות בעיקר לתמונות של רגעי האושר שלנו, ואני לא בטוחה שאני יודעת איך משתמשים בכלי הזה לרגע כמו זה. אבל, אז דמיינתי אותך מתעורר, כמו חדש, כשחיוך מרוח על הפרצוף הכל כך יפה שלך וקורא את כל זה. נדהמתי איך בן רגע כל הפוסטים האלה הופכים שוב לשמחים. דמיינתי אותך מספר איך התרגשת לראות עד כמה אנשים אוהבים אותך ודואגים לשלומך, שהתחזקת מהעולם שכל כך צמא לכל מה שיש לך לתת, ושהבנת כמה אנחנו רחוקים מלשבוע מהיצירה שלך, מהאהבה שלך ומהדרך יוצאת הדופן לספר לעולם סיפור שממלא את הלב. אז הנה אמיר, אני רק מניחה כאן תמונה, שדי מייצגת את היופי שראיתי בך ביום ההוא לפני מליון שנה כשהתאהבתי בך ממבט ראשון. כשחשבתי שאתה גיבור עוד לפני שהחיים זימנו לך הזדמנויות קשוחות כל כך להוכיח את זה. כשעוד האמנתי, שביום שימלאו לי 18 נתחתן, נעשה ילדים ונסתובב בעולם כשאני שרה לך את כל השירים שלך לפני סדר הוצאתם ואתה, באורח פלא, ממש נהנה מזה. אמיר אני אוהבת אותך ממש. מאז ועד תמיד. מתפללת ליקום. בלי הפסקה.

A post shared by Adi Shilon (@adishi) on

ניקי גולדשטיין

 

אלוהים שבשמיים בבקשה תעשה נס ותציל אותו, זה מגיע לו אתה יודע?????????

A post shared by Nicky Goldstein (@nicky_goldstein) on

מיכל הקטנה

לילה לבן בתפילות עד שנשמע בשורות טובות ?? אני אוהבת אותך אמיר!

A post shared by Michal Haktana - הפרופיל הרשמי (@michalhaktana) on

ניקול ראידמן

 

מתפללת לשלומו של חברי היקר @amirfguttman ! ??

A post shared by Nicol Raidman (@nicolraidman) on

   

גילה אלמגור

 
 

יובל המבולבל

 

מתפללים לרפואתך השלמה אמיר שלנו מִי שֶׁבֵּרַךְ אֲבוֹתֵינוּ וְאִמוֹתֵינוּ אַבְרָהָם יִצְחָק וְיַעֲקֹב, מֹשֶׁה וְאַהֲרֹן, דָּוִד וּשְׁלֹמֹה, שָׂרָה רִבְקָה רָחֵל וְלֵאָה, הוּא יְבָרֵךְ וִירַפֵּא אֶת אמיר בן שרה בַּעֲבוּר שֶׁאֲנַחְנוּ מִתְפַּלְלִים לְהַחֲלָמָתָו . בִּשְׂכַר זֶה הַקָּדוֹשׁ בָּרוּךְ הוּא יִמָּלֵא רַחֲמִים עֲלֵיו לְהַחֲלִימָו וּלְרַפְּאֹתָו וּלְהַחֲזִיקָו וּלְהַחֲיוֹתָו וְיִשְׁלַח לָו מְהֵרָה רְפוּאָה שְׁלֵמָה מִן הַשָּׁמַיִם, עִם כָּל חוֹלֵי יִשְׂרָאֵל, רְפוּאַת הַנֶּפֶשׁ וּרְפוּאַת הַגּוּף, מִלִּזְעוֹק וּרְפוּאָה קְרוֹבָה לָבוֹא, הַשְׁתָּא בַּעֲגָלָא וּבִזְמַן קָרִיב וְנֹאמַר אָמֵן. ה’ ה’ אל רחום וחנון ארץ אפיים ורב חסד ואמת נוצר חסד לאלפים נושא עוון פשע וחטאה ונקה, לךָ ה’ הַגּדֻלָּה והַגּבוּרָה והַתִּפְאֶרֶת והַנֵּצַח והַהוֹד כִּי־כֹל בַּשָּׁמַיִם וּבָאָרֶץ. לךָ ה’ הַמַּמְלָכָה והַמִּתְנַשֵּׂא לכל לרֹאשׁ:

A post shared by יובל המבולבל ? (@yuval_shemtov1_) on

טל מוסרי

מתפלל לשלומך חבר יקר שלי ?@amirfguttman

A post shared by טל מוסרי (@talmosseri) on

 

קרן פלס

 מיה דגן

 
 

סנדרה רינגלר

 

מתפללים לשלומך נסיך טהור ואהוב כל כך ???? @amirfguttman

A post shared by Sandra Ringler (@sandra_ringler) on