הערפדים כבשו גם את MTV

"דמדומים: ירח חדש" בכיכובם של קירסטן סטיוארט ורוברט פטינסון גרף את מירב הפרסים בטקס הקולנוע השנתי. וגם: נשיקה לוהטת בין סנדרה בולוק לסקרלט ג'והנסון

קירסטן סטיוארט ורוברט פטינסון בטקס פרסי הסרטים של MTV לשנת 2010
קירסטן סטיוארט ורוברט פטינסון בטקס פרסי הסרטים של Mtv לשנת 2010 | צילום: אימג'בנק/GettyImages

באופן לא כל כך מפתיע, הסרט "דמדומים: ירח חדש", החלק השני בסאגת הערפדים הדביקה, כבש הלילה (ראשון) את טקס פרסי הקולנוע של MTV, שהתקיים זו השנה ה-19, לאחר שגרף לא פחות מחמישה פרסים, בהם פרס הנשיקה הטובה ביותר (בין רוברט פטינסון לקירסטן סטיוארט), פרס השחקנית הטובה ביותר (סטיוארט), פרס השחקן הטוב ביותר (פטינסון), הכוכב הבינלאומי (שוב פטינסון) ופרס הסרט הטוב ביותר.

טיילור לוטנר, אגב, שמשחק בסרטי "דמדומים" את נער הזאב, יצא מהטקס בידיים ריקות לאחר שהפסיד לפטינסון את פרס השחקן, פרס הכוכב הבינלאומי, ופרס הנשיקה.

פרסים נוספים שחולקו באותו ערב הם לביונסה עבור הקרב הטוב ביותר בסרט "Obsessed",פרס הפריצה לאנה קנדריק על "תלוי באוויר" ופרס הקומדיה לזאק גליפינקיס על תפקידו ב"דרך לחתונה עוצרים בווגאס". עם זאת, הרגע היותר דרמטי בטקס היה הענקת פרס מפעל חיים (MTV Generation) שהוענק לסנדרה בולוק, שעלתה לכותרות בחודשים האחרונים לא רק בשל קריירת המשחק שלה, אלא לאחר שהתגלה כי ג'סי ג'יימס, בעלה בשנים האחרונות, בגד בה עם מספר נשים, בהן דוגמנית קעקועים מזעזעת בשם מישל מקג'י.

הפרס הוענק לבולוק על ידי בטי וייט, שחווה לאחרונה קאמבק משמעותי בקריירה שלה, בראדלי קופר, וסקרלט ג'והנסון. האחרונה, היתה שם במקום בעלה, ריאן ריינולדס, ששיחק לצד בולוק בסרט "ההצעה", ויחד הם היו מועמדים לפרס הנשיקה הלוהטת, בו לא זכו בסופו של דבר. למרות זאת, ג'והנסון לקחה יוזמה, ובכדי להלהיט קצת את העניינים (ואולי לקצור מועמדות לשנה הבאה), הדביקה לבולוק נשיקה קצרה. אין ספק שריינולדס מתחרט על ההברזה.