באופן רשמי גל גדות תככב ב"וונדר וומן 2"

בנוסף להכרזה המשמחת על סרט ההמשך, במהלך הפסטיבל, גדות נתפסה בשיחה חמה ומרגשת עם מעריצה צעירה. צפו ברגע

זמן צפייה: 00:15
לפגוש את הגיבור שלך יכולה להיות חוויה מאד אמוציונלית. וכשמדובר בגיבורה כמו הוונדר וומן גל גדות כמובן שהתתרגשות תהיה בשיאה. גדות השתתפה בכנס הקומיקס המפורסם בעולם קומיק-קון בסוף השבוע האחרון בסן דייגו והגשימה את חלומם של מעריצים רבים.
גל גדות - וונדר וומן אמיתית. קומיק-קון 2017
אבל לפני הכל, נפתח בבשורות טובות למעריצי הסרט: האחים וורנר אישרו את היציאה לדרך של "וונדר וומן 2" באופן רשמי. גדות בת ה-32 הופיעה בפאנל הקידום של הסרט החדש של  "ליגת הצדק" שייצא בסתיו הקרוב לצד בן אפלק, ריי פישר ועזרא מילר, שם בישרו את החדשות לשמחת המעריצים המושבעים של גיבורת העל. למרות שלא מדובר בהפתעה גדולה, נוכח ההצלחה של הסרט הראשון, עדיין משמח לדעת שההצלחה לא רגעית והכוכבת הישראלית תמשיך במסעה המופלא לכבוש את הוליווד.
במרכז תשומת הלב- גל גדות והחברים מהוליווד
עוד ברשת תרבות ובידור: הזוגות הגאים שהכי היינו רוצים שיאמצו אותנו לביונסה יש בובת שעווה חדשה ומפחידה כרטיס זוגי: האם "זוג יונים" הוא באמת כזה סקסי? לאחר מכן, גדות הגשימה את חלומה של ילדה צעירה, מעריצה של וונדר וומן, שלבשה גם בתחפושת של הדמות, והגיעה לאירוע ההחתמות. לאחר שניגשה לגדות בדמעות, הכוכבת שאלה אותה לשמה ודיברה איתה במהלך מספר דקות כדי לעודד את רוחה בעדינות וברגישות אופיינית. לאחר מכן ביקשה ממנה לחייך וכמובן גם חתמה לה. צפו ברגע המרגש במלואו: [youtube_embed youtube_id='Pr-XZiaEDuY']