ריקי מרטין מכחיש האשמות על גילוי עריות ואלימות: "לא רק שזה לא נכון, זה גם דוחה"

במהלך סוף השבוע האחרון נחשף כי אחיינו בן ה-21 של ריקי מרטין האשים אותו בגילוי עריות והתעללות פיזית וטען כי השניים ניהלו מערכת יחסים של שבעה חודשים. מרטין שכעת מכחיש בתוקף את הטענות, עלול למצוא את עצמו בכלא ל-50 שנה במידה ויימצא אשם

זמן צפייה: 02:11

החודש דווח בתקשורת כי נגד ריקי מרטין הוצא צו הרחקה בפורטו ריקו, לאחר תלונה אנונימית על מערכת יחסים שכללה אלימות לפי החוק למניעת התעללות במשפחה. כעת נחשף כי מקור התלונה הוא בן אחותו של מרטין - דניס ידיאל סנצ'ז בן ה-21.

לפי התלונה מרטין ואחיינו דניס נפרדו לפני כחודשיים, אך משסרב מרטין להשלים עם הפרידה, הוא נמצא משוטט ליד ביתו מספר פעמים ואף "התעלל בו פיזית ופסיכולוגית" לטענתו. במידה וההאשמות יתבררו כנכונות ומרטין יימצא אשם, הזמר עלול למצוא את עצמו בכלא ל-50 שנה.

כתבות נוספות בתרבות ובידור:

מעורכי דינו של מרטין נמסר כי "למרבה הצער, מגיש התלונה סובל מאתגרים רבים וקשים בבריאות הנפש. מרטין כמובן מעולם לא היה, ולעולם לא יהיה, מעורב בשום סוג של מערכת יחסית מינית או רומנטית עם אחיינו. הרעיון הוא לא רק לא נכון, הוא דוחה", מסרו עורכי דינו למגזין "The Independent". עוד הוסיפו בתגובה: "כולנו מקווים שהאיש הזה יקבל את העזרה שהוא כל כך זקוק לה. אבל יותר מכל, אנחנו מצפים שהמקרה הנורא הזה יידחה ע"י בית המשפט לנוכח העובדות".

ריקי מרטין
ריקי מרטין | צילום: shutterstock

מוקדם יותר, לאחר פרסום צו ההרחקה האנונימי, ריקי מרטין פרסם ברשתות החברתיות הצהרה וטען כי צו ההרחקה נגדו מבוסס על טענות שקריות לחלוטין ולכן יגיב בהליך השיפוטי. "מכיוון שזה עניין משפטי מתמשך, לא אפרט בשלב זה. אני מעריך את אינספור מחוות התמיכה והאהדה. מחמם לי את הלב", כתב מרטין.