שחקנית קולנוע טוענת: "ארנולד שוורצנגר הפליץ לי בפרצוף בכוונה"

סיפור עם ניחוח: בריאיון שערכה לאחרונה מרים מרגוליס, סיפרה למנחי הפודקאסט ההמומים כי במהלך צילומי סרט, שוורצנגר שחרר גזים בפניה באופן מכוון. כן - בדיוק מה שקראתם

ארנולד שוורצנגר
ארנולד שוורצנגר | צילום: shutterstock

כוכבת הקולנוע מרים מרגוליס, שאתם ככל הנראה מכירים מ"עידן התמימות", "הארי פוטר וחדר הסודות" ו"רומיאו וג'ולייט", הודתה באינטראקציה מאוד משונה עם אחד הכוכבים הגדולים של הוליווד, ומושל קליפורניה לשעבר ארנולד שוורצנגר.

כתבות נוספות בתרבות ובידור:

מרגוליס טענה כי ב-1999 שוורצנגר הפליץ בפניה "במכוון". כן, בדיוק מה שקראתם. המקרה האוורירי התרחש, לטענתה, כשהשניים שיחקו יחד בסרט האימה "סוף העולם" - מושל קליפורניה לשעבר גילם שוטר לשעבר, ומרגוליס הייתה עוזרת לשטן.

הטענה עלתה בריאיון שהיא ערכה לפודקאסט "I’ve Got News For You" בו היא סיפרה כי "הוא היה די גס רוח. הוא הפליץ לי בפרצוף. כולם מפליצים, גם אני כמובן, אבל אני לא עושה את זה בפנים של אנשים. הוא עשה את זה בכוונה. ישר בפנים שלי".

מרים מרגוליס
הוא היה די גס רוח. הוא הפליץ לי בפרצוף | מרים מרגוליס | צילום: shutterstock

"שיחקתי את אחותו של השטן והוא כשוטר לשעבר הרג אותי. הייתי במצב שלא יכולתי לברוח כי שכבתי על הרצפה, והוא פשוט הפליץ", הוסיפה מרגוליס. "זה לא היה חלק מהסרט, זה היה באחת ההפסקות, ועד היום לא סלחתי לו על זה"".