מגזין פיפל קבע: פטריק דמפסי הוא האיש הכי סקסי לשנת 2023

כבכל שנה, גם השנה פרסם המגזין האמריקאי את הבחירה שלו לתואר "הגבר הסקסי בעולם": קבלו את דמפסי בן ה-57, הידוע כד"ר דרק (או מקדרימי, אם תרצו) מהסדרה "האנטומיה של גריי". "אני שמח שזה קורה בשלב הזה בחיי", אמר למגזין

פטריק דמפסי
פטריק דמפסי | צילום: שאטרסטוק

כאילו שהשנה היא לא 2023 וכאילו שאין בעולם מלחמות, מחלות, רעב, פליטים, עוני וחוסר צדק אקוטי. מגזין פיפל לא נותן לשטויות כאלה לעצור אותו, וגם השנה - כבכל שנה - הכריז הלילה (רביעי) על הגבר שזכה בתואר "הגבר הסקסי ביותר בעולם לשנת 2023": השחקן פטריק דמפסי.

דמפסי בן ה-57, הידוע בעיקר בתפקידו כד"ר דרק (או מקדרימי, אם תרצו) מהסדרה "האנטומיה של גריי", בירך על קבלת התואר יותר מ-30 שנה לאחר שהחל את הקריירה ההוליוודית שלו, ואמר למגזין: "אני שמח שזה קורה בשלב הזה בחיי.

לכתבות נוספות:

"זה נחמד לקבל את ההכרה, והאגו שלי בהחלט קיבל חיזוק קטן, אבל העיקר שזה נותן לי פלטפורמה גדולה להשתמש בה כדי לעשות משהו חיובי". מחוץ לעולם התהילה, השחקן, אב לשלושה ילדים, גם הקים את "מרכז דמפסי" לזכר אמו המנוחה התומך בחולי סרטן ויקיריהם.

השנה נזכה לראות את דמפסי חוזר למסך הגדול בסרט הביוגרפי של פרארי בבימויו של מייקל מאן, בו הוא יגלם את פיירו טארפי האיטלקי, נהג פורמולה 1 המפורסם. "עקבתי אחרי הפרויקט הזה במשך שנים, אז התקשרתי למייקל ואמרתי, 'אני רוצה לדון להיות חלק מזה'", סיפר דמפסי. "זה לימד אותי שאם אתה באמת רוצה משהו, אתה צריך לעשות את זה בעצמך".

דמפסי מצטרף לרשימה ארוכה ומכובדת של הגברים הסקסיים ביותר של PEOPLE: ג'ורג' קלוני, בראד פיט, ג'ון לג'נד, אידריס אלבה, כריס המסוורת', צ'אנינג טייטום וכן הזוכה של השנה שעברה כריס אוונס.